Credy

Przeczesując Internet w poszukiwaniu firm udzielających pożyczek pozabankowych online, możemy natrafić na serwisy świadczące usługi w pośredniczeniu w tego typu transakcjach. Schemat takiej działalności polega na zbieraniu danych od klientów zainteresowanych pożyczkami, a następnie na szukaniu dla nich chętnych pożyczkodawców. Właśnie takimi usługami zajmuje się Credy, które jest chronionym znakiem handlowym, należącym do zarejestrowanej w Szwajcarii spółki Traffic Control. Oferta firmy skierowana jest głównie do osób, które nie mają czasu bądź wystarczającej wiedzy pozwalającej odnaleźć atrakcyjnego pożyczkodawcę i Credy zapewnia, iż zrobi to za klienta. Jedyne co należy zrobić, to wypełnić znajdujący się na stronie wniosek o podstawowe dane osobowe oraz wybrać interesujące potencjalnego pożyczkobiorcę warunki pożyczki. Zakres kwoty, o jaką można aplikować poprzez tego pośrednika wynosi od 50 do 1000 złotych, natomiast termin spłaty pożyczki może zostać ustalony na czas od 1 do 31 dni.
Firma chwali się międzynarodową reputacją, doświadczeniem oraz tysiącami zadowolonych klientów. Sama strona zbudowana jest w dosyć profesjonalny sposób, jednak zdecydowanie brakuje Regulaminu, który określałby chociażby przedmiot działalności Credy. Trudno także odnaleźć jakiekolwiek opinie na temat tej firmy czy uzyskać dane kontaktowe. Jedyna droga, jaką można się skontaktować z tym pośrednikiem to poczta elektroniczna oraz portale społecznościowe. Credy posiada swoje firmowe profile na Facebooku oraz Google Plus.
Rzecz jasna, nie są podane żadne konkretne warunki potencjalnej pożyczki, gdyż wszystko uzależnione jest ostatecznie od pożyczkodawcy, który zdecyduje się udzielić klientowi chwilówki. Można znaleźć jedynie ogólne informacje o potencjalnych konsekwencjach braku terminowej spłaty czy opcjach wydłużenia okresu zwrotu pożyczki.
Mimo iż skorzystanie z usług pośrednika może stanowić pewną oszczędność czasu, to zawsze lepiej samemu choć w małym stopniu przebadać rynek, gdyż wielu internetowych pożyczkodawców oferuje zwłaszcza dla nowych klientów ciekawe oferty, o których pośrednik niekoniecznie musi poinformować.

Credy Opinie

Gość, dnia: Sobota 14 maj 2016 17:53

czy trzeba coś płacić?

Gość, dnia: Środa 4 maj 2016 11:48

jakie bazy oni sprawdzaja?

Gość, dnia: Czwartek 31 grudzień 2015 12:34

Geneva to raczej w Polsce nie jest :)

Gość, dnia: Poniedziałek 26 październik 2015 11:45

czy to polska firma?

Gość, dnia: Czwartek 22 październik 2015 10:10

czy credy.pl sprawdza bik?

Gość, dnia: Środa 22 lipiec 2015 11:02

podobno łatwo dostać

Dodaj opinię o Credy

  1. Przeładuj
www.credy.pl

Traffic Control S.A.

Rue Adrien-Lachenal 20
1207 Geneva

Godziny otwarcia