Gotówka Domówka

Zepsuta pralka czy nieprzewidziana naprawa samochodu skutecznie potrafią uprzykrzyć na życie, zwłaszcza jeżeli w naszym domowym budżecie nie mamy miejsca na takie nieprzewidziane wydatki. Na szczęście obecnie możemy bez problemu skorzystać z doraźnej pomocy finansowej pod postacią pożyczki chwilówki, oferowanej na przykład przez nową firmę na polskim rynku - Gotówkę Domówkę, prowadzoną przez INCOMAXX Sp. z o.o. Sp. komandytowa z Krakowa. W przeciwieństwie do większości ofert, jest to firma udzielająca pożyczek w tradycyjny sposób. Po złożeniu wniosku za pośrednictwem Internetu, telefonu lub wiadomości SMS, przedstawiciel Gotówka Domówka kontaktuje się z nami, weryfikuje nasze dane osobowe i następuje wydanie decyzji o udzieleniu pożyczki. Wnioskować możemy o kwoty od 200 złotych do nawet 2000 złotych jednorazowo, przy czym wszystkie pożyczki Gotówka Domówka udzielane są na okres 30 dni, bez możliwości przedłużenia terminu spłaty. Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku nie musimy się fatygować do oddziału firmy - przedstawiciel dostarczy nam pieniądze bezpośrednio do naszego domu, a gdy nadejdzie termin spłaty - przyjedzie osobiście odebrać należność. Nieliczne dostępne w sieci opinie klientów potwierdzają, że obsługa klienta w Gotówka Domówka jest kompleksowa i w pełni profesjonalna. Z oferty firmy mogą skorzystać mieszkańcy aż 9 województw Polski, którzy nie figurują w żadnej bazie dłużników, w tym między innymi Krajowym Rejestrze Długów, gdyż są one każdorazowo sprawdzane przez pracowników Gotówki Domówki przed wydaniem decyzji. Jakie są koszty zaciągnięcia pożyczki w Gotówka Domówka? Niestety są one dość wysokie, a dokładną kwotę można obliczyć za pośrednictwem prostego w obsłudze kalkulatora na stronie internetowej firmy www.gotowkadomowka.pl. Równie wysokie są także koszty nieterminowej spłaty zaciągniętego długu, a opinie osób, które skorzystały z oferty tej firmy podkreślają również, że firma natychmiast wszczyna również postępowanie windykacyjne, z którym wiążą się dodatkowe opłaty, a dodatkowo żąda zabezpieczenia pożyczki pod postacią weksla in blanco. Jak widać, choć Gotówka Domówka to całkowicie nowa oferta na rynku pożyczek pozabankowych i w sieci znajdują się o niej jedynie pojedyncze opinie, to zdania na jej temat są mocno podzielone, co budzi raczej spore wątpliwości co do atrakcyjności oferty tej firmy. Z pewnością jest to jednak oferta, którą mogą wziąć pod uwagę osoby o ograniczonej mobilności, jak również te nieposiadające konta internetowego w banku.

Gotówka Domówka Opinie

Radek, dnia: Wtorek 14 maj 2019 16:26

Proszę was o podanie nr kontaktowy do ich oddziału dziękuję

Gość, dnia: Wtorek 31 maj 2016 12:57

czy w gotowka domowka jest windykacja terenowa? i co oni mogą mi zrobić?

Gość, dnia: Środa 18 maj 2016 14:23

jakie są godziny otwarcia gotówka domowka w kielcach?

Gość, dnia: Środa 18 maj 2016 14:22

czy w gotówka domowka sprawdzają bazy dłużnikow?

Gość, dnia: Czwartek 21 kwiecień 2016 9:35

czy INCOMAXX sprawdza bik?

Gość, dnia: Środa 16 grudzień 2015 17:11

raczej polecam, nie bylo zadnych problemow, gdy oddalam w terminie. A jak ktos odda nawet kilka dni wczesniej to dostaje rabat.

Gość, dnia: Piątek 27 listopad 2015 13:29

czy gotówka domowka sprawdzają bazy?

Gość, dnia: Poniedziałek 12 październik 2015 15:32

Dla mnie jest ok ..

mem, dnia: Czwartek 10 wrzesień 2015 14:03

A ja tam byłem zadowolony , Panna z telefonu niby coś tam straszyła że już jestem po terminie ale w sumie to ich kasa. Przedłużyłem sobie dwa razy , w końcu dostałem kase i spłaciłem . Dla mnie nawet spoko szkoda tylko że nie mają więcej placówek .

Gość, dnia: Czwartek 10 wrzesień 2015 13:57

Potrzebowałem szybko kilkaset złotych. znalazłem ich stronę w internecie zadzwoniłem, po pozytywnej weryfikacji zostałem umówiony z kurierem już po 2 godz! Spłaciłem w terminie i dostałem rabat. Nic więcej chyba nie trzeba przy tego typu usługach. Apropo złych komentarzy każda instytucja staje sie mniej przyjazna jeżeli zalegamy z płatnościami to chyba zrozumiałem.

Ona, dnia: Poniedziałek 10 sierpień 2015 7:44

Moją ciocie straszą. Byli w domu i grozili.Nie chcą wydać ksera umowy ani faktury ile ma spłacić w całości. Ale ja im pokaże dość tego wyłudzenia kasy i znęcania !

Gość, dnia: Czwartek 16 lipiec 2015 11:53

czy to prawda że zabierają od razu pierwszą ratę z tej kwoty którą przyznają?

bartekanety@wp.pl, dnia: Środa 3 czerwiec 2015 23:46

to jest lichwa odradzam. zeby mial pic tylko wode to jest mafia odradzam jestem w trakcie tej psudo windykacji odradzam

gosc, dnia: Czwartek 28 maj 2015 18:20

niepolecam tej pozyczki mnie nachodzi windykator straszy policja ,prokuratorem zglosilam ich do pzfp i do ochrony konsumenta niedam sie straszyc jeszcze raz go zobacze to policje wezwe.odradzam branie u nich

coraz bardziej świadoma konsumentka, dnia: Piątek 22 maj 2015 17:55

OSTRZEGAM PRZED GOTÓWKĄ DOMÓWKĄ!!!!! Sąsiadce na drzwiach windykator z gotówki domówki zostawił wizytówkę, oraz informację o tym że był w danym dniu u niej, bo nie oddała kasy, i że obciąża ją dodatkowo kwotą 60zł za swoją wizytę. I to po chamsku przyczepił za nr mieszkania tak, że z daleka można wszystko przeczytać... Nie jest to działanie zgodnie z prawem. Lepiej nie pożyczać od takich ludzi kasy, tym bardziej jak się nie wie co to jest weksel "in blanco" i jak można mieć przechlapane jak się go podpisze a kasy nie odda... :( nie rozumiem też jak firma może pisać na swojej stronie o prawach konsumenta, mając je gdzieś... patologia.

Gość, dnia: Środa 8 kwiecień 2015 13:10

może podać do windykacji tak jak każda inna firma a jak to nie pomoże to do sądu i może się skończyć komornikiem to schemat który działa w każdej firmie pożyczkowej, najpierw próbują po dobroci a jak nie to wszystkimi innymi możliwymi sposobami łącznie sądem i egzekucją komorniczą na koniec

Gość, dnia: Środa 1 kwiecień 2015 15:02

jakie mają oprocentowanie? taniej czy drożej jak w providencie? czy sprawdzają bik albo inne bazy?

Gość, dnia: Środa 18 marzec 2015 21:36

czy w krakowie maja gdzieś swoje biuro?

Gość, dnia: Środa 18 marzec 2015 21:33

Czy Gotówka Domówka może podać do windykacji?

Gość, dnia: Poniedziałek 19 styczeń 2015 14:36

we wrocławiu też mają biuro?

Gość, dnia: Poniedziałek 22 grudzień 2014 11:31

jak to się ma do pożyczki w providencie? warto brać gotówkę domówkę?

Dodaj opinię o Gotówka Domówka

  1. Przeładuj
www.GotowkaDomowka.pl

INCOMAXX Sp. z o.o. Sp. komandytowa

os. Centrum D 2/96
31-932 Kraków

Godziny otwarcia