Profi Credit

Mówiąc o najlepszych długoterminowych pożyczkach pozabankowych nie sposób nie wspomnieć o ofercie Profi Credit. To jedna z największych firm zajmujących się udzielaniem tego rodzaju pożyczek, która na polskim rynku istnieje już przeszło 10 lat. Przez ten czas z ich oferty skorzystało tysiące klientów, których pozytywne opinie na forum internetowym i nie tylko są najlepszą wizytówką ich marki. To przynależność do międzynarodowej grupy finansowej Profireal Group sprawia, że oferta Profi Credit jest tak rozbudowana i atrakcyjna. Znajdziemy w niej bowiem zarówno pożyczki dla klientów indywidualnych jak i dla przedsiębiorców. Osoby prywatne w ramach oferty Profi Credit mogą uzyskać nawet 25 tysięcy złotych na okres maksymalnie 4 lat, natomiast przedsiębiorcy mogą starać się nawet o 50 tysięcy pożyczki na maksymalnie 3 lata. Jak to działa? Cała oferta Profi Credit opiera się na prostych zasadach i prawdziwym minimum formalności. Jeżeli zależy nam na czasie i wystarczy nam kwota do 4 tysięcy, pożyczkę możemy uzyskać na podstawie oświadczenia o zarobkach, nawet jeżeli uzyskiwane są one na podstawie umowy zlecenia czy umowy o dzieło. Wystarczy wtedy, że do wniosku dołączymy kopię swojego dowodu osobistego, oświadczenie i rachunek za media potwierdzający nasze dane i adres zamieszkania. Jeżeli wnioskujesz o większą kwotę konieczne będzie przedstawienie zamiast oświadczenia zaświadczenia o zarobkach i wyciągu z konta bankowego, choć wciąż jest to raczej niewiele w porównaniu z wymaganiami innych firm udzielających tak wysokich pożyczek. Bez względu na to, na którą pożyczkę się zdecydujesz czas oczekiwania na decyzję będzie niezwykle krótki, zwłaszcza że Profi Credit w przeciwieństwie do innych instytucji nie przeprowadza weryfikacji pod kątem BIK-u! W przypadku mniejszych kwot analiza ta może trwać zaledwie 30 minut, w przypadku większych pożyczek będzie to maksymalnie 24 godziny. Opinie klientów potwierdzają, iż faktycznie Profi Credit nie zwraca uwagi na naszą dotychczasową historię kredytową, stawiając na zaufanie do klienta. Co więcej, to nie tylko firma oferująca pożyczki w oparciu o minimum formalności, ale również wyrozumiała i znająca realia życia, dlatego oferują oni również możliwość darmowego odroczenia rat w sytuacji, kiedy nie będziemy w stanie ich spłacać. Zarówno wypłata jak i spłata środków odbywa się za pomocą przelewów bankowych, co sprawia że pożyczkę możesz zaciągnąć właściwie bez wychodzenia z domu, zwłaszcza że wniosek możesz złożyć telefonicznie lub za pośrednictwem formularza internetowego. Jeżeli jednak wolisz wszystko załatwić osobiście - Profi Credit posiada liczne biura regionalne w całej Polsce, do których wszystkich serdecznie zaprasza.

Profi Credit Opinie

Krzysiek, dnia: Środa 25 wrzesień 2019 20:12

Chciałem oświadczyć się dziewczynie, ale jedyne na co starczyło mi pieniędzy to pierścionek. Chciałem, aby ta chwila była dla mojej przyszłej żony wyjątkowa, dlatego nie chciałem oświadczać się jej wieczorkiem w domu, tylko zabrać ją na wycieczkę do Wenecji (o czym marzyła). Najlepszym rozwiązaniem do tego była pożyczka tutaj, bo wiedziałem, że czeka mnie tutaj niskie oprocentowanie i raty dostosowane do mnie. Polecam

Michał, dnia: Środa 25 wrzesień 2019 20:11

PC obdarzyło mnie dużym zaufaniem udzielając mi pierwszej pożyczki. Nie miałam wtedy żadnej historii kredytowej, a jedyne czym mogłam się pochwalić to zarobki z umowy zlecenia. Mimo to w Profi Credit mój wniosek został zaakceptowany, a pożyczkę przyznano mi w takiej wysokości o jaką wnioskowałam.

Eryk, dnia: Środa 25 wrzesień 2019 20:10

Rano złożyłam wniosek a następnego dnia kasa była już w moim posiadaniu. Tutaj udzielają na prawdę szybkich pożyczek.

Natan, dnia: Środa 25 wrzesień 2019 20:10

Profi Credit okazało się być świetną alternatywą dla pożyczek bankowych i moją jedyną deską ratunku. Potrzebowałem pieniędzy na już, a nigdzie nie mogłem dostać pożyczki. Poza PC, gdzie nie robiono mi żadnych problemów. Pożyczkę spłaciłem tak szybko jak mogłem, dzięki czemu odbyło się bez nieprzyjemności. Dziękuję :)

Marina, dnia: Środa 25 wrzesień 2019 20:08

Rok temu wzięłam tutaj pożyczkę na kupno roweru. Nie był to wydatek pilny ale marzenie. Teraz po spłacie pożyczki mogę powiedzieć, że firma jest genialna. Nie ma żadnych ukrytych kosztów, odsetki są nie wysokie, a raty takie jak ustala się na początku. Trzeba tylko pilnować terminów i wszystko na prawdę przebiega bez problemów.

Ola, dnia: Środa 25 wrzesień 2019 16:46

Firmie zależy na tym, aby klient wyszedł z oddziału zadowolony. Udziela pożyczek wyłącznie na dobrych warunkach i to nawet osobom, które były skreślone wszędzie indziej. To jest kluczowy argument odróżniający PC od innych firm udzielających pożyczki.

Marian, dnia: Środa 25 wrzesień 2019 16:45

Profi Credit jest bardzo rzetelną, uczciwą i godną polecenia firmą.

Witold, dnia: Środa 25 wrzesień 2019 16:45

Byłem zdruzgotany gdy bank odmówił mi udzielenia pożyczki. Sądziłem, że nic nie da się z tym zrobić, ale ostatecznie stwierdziłem że nie mogę się tak szybko poddać. Zacząłem szukać innej pomocy i w taki sposób (po długich poszukiwaniach) znalazłem Profi Credit - ofertę idealną. Jestem pewien, że gdyby nie ona, do tej pory nie uzbierałbym odpowiedniej kwoty i nie załatwił tamtej sprawy. Dziękuję!

Sebastian, dnia: Środa 25 wrzesień 2019 16:45

Bardzo podoba mi się w jaki sposób zostałem potraktowany w oddziale PC. Miałem wrażenie, że pracownicy bardzo zależy na mnie jako kliencie. Poczułem, że chce mi ona na prawdę pomóc, a dobierając taką pożyczkę z niskimi odsetkami i dogodnymi ratami to udowodniła. Polecam

Ilona, dnia: Środa 25 wrzesień 2019 16:44

Wzięcie pożyczki tutaj to był świetny wybór. Dzięki niemu zaoszczędziłam mnóstwo czasu i nerwów. Odsetki mieszczą się w granicach zdrowego rozsądku, a spłata dobierana jest tak, żeby zbytnio nie obciążać spłacającego

Mirek, dnia: Środa 25 wrzesień 2019 16:44

Nie spodziewałem się, że pożyczki w firmach pożyczkowych mogą być udzielane na tak dobrych warunkach, a jednak w Profi Credit tak jest.Nie przypuszczałem też, że wszystko może przebiegać tak sprawnie, a formalności być takie łatwe, a jednak i tutaj PC zaskakuje. Polecam, wszystko jest ekstra.

Tomasz, dnia: Środa 25 wrzesień 2019 16:43

Wszystko ekstra! Polecam

Monika, dnia: Środa 25 wrzesień 2019 16:41

Profi Credit pozytywnie mnie zaskoczyło praktycznie wszystkim. Udziela pożyczek na świetnych warunkach, co już jest nie spotykane w takich instytucjach. Warto wspomnieć, że pożyczki są tutaj przyznawane nawet osobom, które nie mają umowy o pracę, ale mają inne umowy. Dużym plusem są też formalności, które zajmują dosłownie chwilę, bo są tak uproszczone. Polecam.

Natalia, dnia: Środa 25 wrzesień 2019 16:40

Aby dokończyć remont, musiałam wziąć pożyczkę, bo wynikły niespodziewane okoliczności, które pożarły odłożone na ten cel pieniądze. Dzięki Profi Credit pieniądze szybko wpadły w moje posiadanie, a ja na spokojnie mogłam dokończyć remont.

Eryk, dnia: Środa 25 wrzesień 2019 16:22

W Profi Credit najbardziej spodobała mi się obsługa BOK. Panie nie dość, że bardzo cierpliwe i konkretne to jeszcze pomocne - miałem problem z wypełnieniem wniosku i mimo tego że pytania były wręcz banalne, panie cierpliwie wszystko mi wyjaśniały. Na weryfikację wniosku nie czekałem długo, bo jeszcze tego samego dnia był odzew a następnego już miałem pieniądze na koncie.

Irena, dnia: Środa 25 wrzesień 2019 16:22

Profi Credit nie ma sobie równych. Porównywałam ofertę PC z ofertami innych firm pożyczkowych, a nawet banków i żadna nie jest tak dobra. Najważniejszą cechą jest to, że pożyczka wzięta tutaj jest dobra dla każdego ze względu na niskie oprocentowanie. Polecam

Natalia, dnia: Środa 25 wrzesień 2019 16:21

Jednym z powodów, dla których chętnie tu wrócę jest ekspresowe przyznawanie pożyczek. Jestem osobą niecierpliwą więc to na prawdę duży atut. Polecam :)

Ewelina, dnia: Środa 25 wrzesień 2019 16:21

Bardzo często instyttucje pozabankowe udzielają pożyczek nie licznym i na nie zbyt dobrych warunkach.Całe szczęście Profi Credit takie nie jest, dlatego warto właśnie tutaj przychodzić gdy jest się w potrzebie.

Oleś, dnia: Środa 25 wrzesień 2019 16:20

W Profi Credit najbardziej podoba mi się niskie oprocentowanie i spłata dostosowana do możliwości pożyczkobiorcy. Ja płacę niskie raty, które w ogóle nie obciążają mojego budżetu.

Patryk, dnia: Środa 25 wrzesień 2019 16:20

Tak na prawdę, pożyczka w Profi Credit jest pierwszą jaką kiedykolwiek wziąłem, ale nie mam z nią żadnych negatywnych wspomnień. Wszystko przebiegło szybko i bez nieprzyjemności, więc polecam :)

Kamila, dnia: Środa 25 wrzesień 2019 16:19

To chyba jedyne miejsce, gdzie można wziąć tak szybką pożyczkę z tak dobrymi warunkami umowy. Z Profi Credit jestem bardzo zadowolona.

Ewelina, dnia: Poniedziałek 23 wrzesień 2019 13:25

Przy pierwszej pożyczce w Profi Credit mocno się zdziwiłam. Szczególnie zaskoczyła mnie ilość formalności do wypełnienia, których jest nie wiele, a do tego wnioski weryfikowane są barzo szybko.

Karolina, dnia: Poniedziałek 23 wrzesień 2019 13:24

Chciałam kupić nową kuchenkę, bo stara była bardzo zużyta. Postanowiłam wziąć na ten cel pożyczkę, a najlepszym miejcem do tego moim zdaniem było Profi Credit. Firma cieszy się dobrymi opiniami, co mnie do niej przekonało i bardzo się cieszę, że zdecydowałam się na ten krok, bo dzięki temu mam nową kuchenkę, a spłat nawet nie odczuwam.

Igor, dnia: Poniedziałek 23 wrzesień 2019 13:23

W Profi Credit podoba mi się właściwie wszystko - pożyczka, odsetki i obsługa BOK.

Damian, dnia: Poniedziałek 23 wrzesień 2019 13:17

Najbardziej zaskoczyła mnie umowa, która napisana jest prostym językiem i nie zawiera ukrytych kruczków. Jest to bardzo uczciwa firma, dlatego ją polecam.

Marian, dnia: Poniedziałek 23 wrzesień 2019 13:15

Najmocniejszą stroną tej firmy jest obsługa BOK, która jest świetnym doradcą. Każde moje pytanie dostało od nich wyczerpującą odpowiedź, a nawet pomogli mi w wypełnieniu wniosku.

Igor, dnia: Poniedziałek 23 wrzesień 2019 13:13

Profi Credit polecam każdemu, kto potrzebuje pożyczki. Wszystko tutaj jest tak jak być powinno - przebiega uczciwie i w szybkim tempie, a do tego spłata jest dostosowana do możliwości pożyczkobiorcy.

Patrycja, dnia: Piątek 30 sierpień 2019 13:26

Gdy pierwszy raz brałam pożyczkę w Profi Credit byłam bardzo zaskoczona frimą. Zdziwiła mnie ilość formalności, która sprowadzona jest do niezbędnego minimum. Szokująca jest też szybkość weryfikacji wniosku i przelania pieniędzy. Ekstra!

Matylda, dnia: Piątek 30 sierpień 2019 12:47

Do kupna mojej wymarzonej rzeczy brakowało mi tysiąca. Nie mogłam dłużej czekać, bo osoba od której miałam ją kupić chciała się jej jak najszybciej pozbyć, a miała już innego klienta. Jak najszybciej poszłam do najbliższego oddziało PC i wzięłam pożyczkę. Dzięki dogodnym ratom, pożyczkę spłacało mi się łatwo, a dzięki szybkiemu działaniu zdążyłam kupić tą rzecz. :)

Iza, dnia: Piątek 30 sierpień 2019 12:44

Polecam, jestem zadowolona z firmy, pożyczki i obsługi BOK

Monika, dnia: Piątek 30 sierpień 2019 12:43

Największą uwagę przykuła umowa. Jest napisana prostym językiem i nie zawiera kruczków pisanych drobnym drukiem. Firma jest uczciwa, dlatego ją polecam.

Eryka, dnia: Piątek 30 sierpień 2019 12:43

Bardzo mocną stroną tej firmy jest obsługa BOK, która ewidentnie jest dobrze przeszkolona. Odpowiedzieli na każde zadane przeze mnie pytanie i pomogli w wypełnieniu wniosku. Przy okazji rozwiali wszelkie moje wątpliwości. Polecam

Ilona, dnia: Piątek 30 sierpień 2019 12:40

Profi Credit jest jedyną firmą pożyczkową, którą mogę polecić ze spokojnym sumieniem. Wszystko jest tutaj w jak najlepszym porządku - od łatwienia pożyczki, po jej spłatę.

Karina, dnia: Wtorek 27 sierpień 2019 23:04

Jeśli miałabym wybierać jedną rzecz dla której wzięłabym tu pożyczkę po raz kolejny, zdecydowanie byłoby to ekspresowe weryfikowanie wniosków. Tak szybka pożyczka pewnie nie jednej osobie już uratowała skórę ;)

Karolina, dnia: Wtorek 27 sierpień 2019 23:03

Choćbym nie wiem jak się starała, to nie znalazłam jeszcze firmy lepszej od Profi Credit. Pożyczka jest tutaj na prawdę dla każdego, a jej spłata nikogo nie powinna obciążyć z powodu rat dostosowanych do potrzeb i możliwości spłacającego

Roksana, dnia: Wtorek 27 sierpień 2019 23:03

Największe wrażnienie zrobiła na mnie obsługa BOK. Okazała się niezwykłą kompetencją i cierpliwością. Panie pomogły mi też w wypełnieniu wniosku (zawsze mam problem z wypełnieniem tego typu papierów). Później było jeszcze lepiej - szybka weryfikacja wniosku i ptrzelanie pieniędzy. Polecam

Iwona, dnia: Wtorek 27 sierpień 2019 22:57

Złożyłam wniosek w PC, bo potrzebowałam pieniędzy na dokończenie remontu kuchni. Trwający remont przerósł odłożony budżet i musiałam dobrać do niego pieniądze, a to było najlepsze możliwe rozwiązanie. Dzięki PC pieniądze szybko znalazły się na moim koncie, a ja mogłam szybko kupić to, czego nam brakowało. Polecam

Łukasz, dnia: Wtorek 27 sierpień 2019 22:56

Słyszałem już wiele dobrego na temat Profi Credit, nie sądziłem jednak, że w tych opiniach jest aż tyle prawdy. PC udziela pożyczek na świetnych warunkach nawet osobom ze zleceniówkami czy też UoD (przekonałem się o tym na własnej skórze). Godne uwagi jest też to, że formalności są maksymalnie uproszczone, dzięki czemu nie trzeba łatwić trudnych do zdobycia papierów, a wniosek można wypełnić w zaledwie 15 minut!

ON, dnia: Wtorek 27 sierpień 2019 22:53

Polecam, wszystko OK :)

Ewa, dnia: Wtorek 27 sierpień 2019 22:52

Profi Credit pozytywnie mnie zaskoczyło. Nie spodziewałam się, że pożyczki przyznawane są tutaj na tak dobrych warunkach. Nie sądziłam też, że wszystko przebiega tak sprawnie i formalności są aż tak uproszczone i to wszystko w jednej pożyczce. A jednak PC potrafi to wszystko połączyć.

Patrycja, dnia: Wtorek 27 sierpień 2019 22:46

Wzięcie pożyczki w tym miejscu to był na prawdę dobry pomysł. Dzięki temu zaoszczędziłam sobie wiele stresów związanych z płatnością, bo spłata została dostosowana do moich możliwości. Na wysokość rat też wpłynęły odsetki, które nie się tutaj wygórowane. Polecam

Rafał, dnia: Wtorek 27 sierpień 2019 22:46

W oddziale Profi Credit zostałem potraktowany bardzo dobrze. Klient jest tutaj traktowany z odpowiednim szacunkiem i w indywidualny sposób. Rozmowa z pracownicą BOK sprawiła, że poczułem się zrozumiany, a nie oceniany. Dodatkowo wspólnymi siłami dobraliśmy kredyt pode mnie i wypełniliśmy wniosek. Polecam!

Wojtek, dnia: Wtorek 27 sierpień 2019 22:45

Kiedy bank odmówił mi udzielenia pożyczki, której tak bardzo potrzebowałem, myślałem, że nic już nie mogę zrobić. Byłem zdruzgotany, ale postanowiłem nie poddawać się i poszukać innej pomocy. W taki sposób natknąłęm się na ofertę Profi Credit. Muszę przyznać, że gdyby nie ona pewnie do tej pory nie miabym tej gotówki. W Profi Credit szybko zweryfikowano mój wniosek i szybko wysłano mi pieniądze na konto. Polecam i dziękuję

Sandra, dnia: Wtorek 27 sierpień 2019 22:45

Bardzo uczciwa firma, polecam

Nikodem, dnia: Wtorek 27 sierpień 2019 22:44

Firmie zależy na zadowoleniu klienta, dlatego nie próbuje zyskać na cudzym nieszczęściu, ale pomaga. To jest to, co wyróżnia tą firmę od innych instytucji pozabankowych. Niskie odsetki, raty dostosowane do możliwości spłacającego i uproszczone formalności są na to dowodem. Polecam

Nikola, dnia: Wtorek 27 sierpień 2019 22:43

Rok temu wzięłam tutaj pożyczkę na kupno roweru. Nie był to wydatek pilny ale marzenie. Teraz po spłacie pożyczki mogę powiedzieć, że firma jest genialna. Nie ma żadnych ukrytych kosztów, odsetki są nie wysokie, a raty takie jak ustala się na początku. Trzeba tylko pilnować terminów i wszystko na prawdę przebiega bez problemów.

Krzysiek, dnia: Wtorek 27 sierpień 2019 22:43

Profi Credit okazało się być świetną alternatywą dla pożyczek bankowych i moją jedyną deską ratunku. Potrzebowałem pieniędzy na już, a nigdzie nie mogłem dostać pożyczki. Poza PC, gdzie nie robiono mi żadnych problemów. Pożyczkę spłaciłem tak szybko jak mogłem, dzięki czemu odbyło się bez nieprzyjemności. Dziękuję :)

Marta, dnia: Wtorek 27 sierpień 2019 22:42

Rano złożyłam wniosek a następnego dnia kasa była już w moim posiadaniu. Tutaj udzielają na prawdę szybkich pożyczek.

Iza, dnia: Wtorek 27 sierpień 2019 22:42

PC obdarzyło mnie dużym zaufaniem udzielając mi pierwszej pożyczki. Nie miałam wtedy żadnej historii kredytowej, a jedyne czym mogłam się pochwalić to zarobki z umowy zlecenia. Mimo to w Profi Credit mój wniosek został zaakceptowany, a pożyczkę przyznano mi w takiej wysokości o jaką wnioskowałam.

Tomek, dnia: Wtorek 27 sierpień 2019 22:41

Chciałem oświadczyć się dziewczynie, ale jedyne na co starczyło mi pieniędzy to pierścionek. Chciałem, aby ta chwila była dla mojej przyszłej żony wyjątkowa, dlatego nie chciałem oświadczać się jej wieczorkiem w domu, tylko zabrać ją na wycieczkę do Wenecji (o czym marzyła). Najlepszym rozwiązaniem do tego była pożyczka tutaj, bo wiedziałem, że czeka mnie tutaj niskie oprocentowanie i raty dostosowane do mnie. Polecam

O., dnia: Poniedziałek 26 sierpień 2019 21:19

Zazwyczaj instytucje pozabankowe udzielają pożyczek na dziwnych warunkach. Profi Credit jest inne, co mnie zdziwiło, ale też właśnie dlatego jest to firma godna polecenia.

Hermiona, dnia: Poniedziałek 26 sierpień 2019 21:17

Długo myślałam nad tym co najbardziej podoba mi się w Profi Credit i zdecydowanie jest to oprocentowanie i spłata. Oprocentowanie nie jest za wysokie, a spłata jest ustalana ze spłacającym. Ja wybrałam sobie niskie, co miesięczne raty. Polecam

Wojtek, dnia: Poniedziałek 26 sierpień 2019 21:17

Nie mam zbyt wielkiego porównania, bo pożyczka w PC to pierwsza jaką w ogóle wziąłem, ale jestem z niej bardzo zadowolony, więc polecam.

Marek, dnia: Poniedziałek 26 sierpień 2019 21:16

Super miejsce, gdzie można wziąć szybką pożyczkę na dobrych warunkach. Polecam :)

Sloda, dnia: Poniedziałek 29 lipiec 2019 23:16

To się nazywa firma! wzięcie pożyczki nie sprawiło mi żadnych problemów, a warunki bajka :)

Piter, dnia: Poniedziałek 29 lipiec 2019 23:16

Tylko w tej firmie uzyskałem pozytywną decyzję na udzielenie pożyczki we wnioskowanej kwocie.

Karton, dnia: Poniedziałek 29 lipiec 2019 23:15

Profi Credit jesteście najlepsi! Dziękuję za kolejną pożyczkę na takich super warunkach!

KOmar, dnia: Niedziela 28 lipiec 2019 23:15

Zasłużone 5 gwiazdek i jak jeszcze będę potrzebować szybko gotówki to liczę na takie same dobre warunki i czas realizacji. Pozdrawiam, Tomek.

Izydor, dnia: Niedziela 28 lipiec 2019 23:15

Odpowiadają mi warunki tej pożyczki. Korzystałem już kilka razy. Polecam.

Omena, dnia: Niedziela 28 lipiec 2019 23:14

Jakby nie tata to wzięłabym dużo mniej korzystną pożyczkę i ze spłacaniem na pół roku. Tu wzięłam spokojnie na rok i mniej odsetek mam. A takiej raty nie odczuję za bardzo, będę mogła spokojnie spełniać się w mojej pasji jaką jest muzyka.

Kamila, dnia: Niedziela 28 lipiec 2019 23:13

I kolejna wzięta pożyczka, wydaje mi się, że coraz szybciej mi z tym idzie. Oszczedzać nie umiem a raty zawsze spłacam terminowo, dlatego jestem uznawana za dobrą klientkę.

Edyta Barszcz, dnia: Niedziela 28 lipiec 2019 23:13

Nawet wolę tu wziąć pożyczkę jak w banku, nie znoszę brać zaświadczeń w pracy bo potem gadają że kredyty biorę a co to kogo obchodzi? tu też są dobre warunki a dużo szybciej pieniądze wypłacają.

Kasia, dnia: Niedziela 28 lipiec 2019 23:12

Bardzo chciałam polecić tą ofertę i firmę, nie mają sobie równych obecnie.

ona, dnia: Sobota 27 lipiec 2019 23:23

Dość niespodziewania pojawiła się u mnie konieczność pozyskania dodatkowej gotówki. Jakby mi ktoś powiedział wcześniej, że sięgnę po pożyczkę pozabankową to bym nie uwierzyła ale wyjścia nie miałam po odmowie w banku (gdzie stricte mam 15 lat konto i liczne wpływy :( ) Na szczęście oferta tej firmy jest naprawdę uczciwa a możliwość rozłożenia płatności na raty i indywidualne podejście do klientów to dodatkowe atuty.

otylia, dnia: Sobota 27 lipiec 2019 23:22

Formalności minimalne, wniosek rozpatrują tego samego dnia, pieniądze na następny już się dostaje. Lepszej oferty nie znalazłam dlatego będę się trzymać tej firmy i każdemu też tak polecam :)

Anna, dnia: Sobota 27 lipiec 2019 23:22

Takich firm jest naprawdę sporo na rynku i można mieć problem z wyborem. Także ja tym niezdecydowanym jak najbardziej polecam Profi Credit i jestem pewna, że się nie zawiedziecie.

totka, dnia: Sobota 27 lipiec 2019 23:21

Mimo, że kilka osób czekało jeszcze w kolejce, poświęcono mi naprawdę dużo czasu i uzyskałam odpowiedzi na każde pytanie. To się nazywa indywidualne podejście do klienta, brawo :)

ewa, dnia: Sobota 27 lipiec 2019 23:14

Boje się kredytów ale tu nie ma czego, uczciwe podejście do klientów mają i nie doliczają nic do rat oprócz tego co jest ustalone.

daniello, dnia: Sobota 27 lipiec 2019 23:13

Polecam wzięcie pożyczki w Profi Credit.

leticia, dnia: Sobota 27 lipiec 2019 23:09

Bałam się pożyczać pieniądze nie w bankach, naczytałam się jak to oszukują w takich firmach i nachodzą. Ale uwierzcie tu nic takiego się nie dzieje. Pożyczka jaką wzięłam jest uczciwa i spłata odbywa się w takich kwotach i ratach na jakie wyraziłam zgodę. Do tego spłacając na czas nawet nikt do mnie nie dzwoni.

Bob, dnia: Piątek 26 lipiec 2019 21:33

No i to rozumiem, pożyczka wzięta szybko i to w takiej kwocie jak chciałem. No nie mam uwag!

Remek, dnia: Piątek 26 lipiec 2019 21:24

A myślałem że nie będę musiał pozyczać pieniędzy przy remoncie ale jednak oszczędności się szybko wykruszyły. Do banku to nawet nie szedłem bo za dużo tam chcą zaświadczeń zawsze. Wolałem z oferty tej firmy pożyczkowej skorzystać i to był strzał w dziesiątkę. Na pieniądze nie czekałem długo a formalności to są prawie żadne.

Aga, dnia: Piątek 26 lipiec 2019 21:23

Bardzo dziękuję Profi Credit, dzięki Wam udało się spełnić moje marzenie i wyjechać w podróż marzeń.

Mateusz, dnia: Czwartek 25 lipiec 2019 21:30

No minusów w tej ofercie nie ma! a jak łatwo wziąć i nawet pracując na zlecenie.

Gram, dnia: Czwartek 25 lipiec 2019 21:29

Dobra firma pożyczkowa, uczciwe warunki i korzystna oferta.

Renia, dnia: Czwartek 25 lipiec 2019 21:24

Miałam obawy czy ta pożyczka to będzie dobry pomysł ale pozytywne opinie tutaj mnie przekonały. I też myślę, że było warto, pieniądze udało się dostać w ciągu doby od wypełnienia wniosku i nie było potrzebne tyle dokumentów ile wymagają w bankach.

Ola M., dnia: Czwartek 25 lipiec 2019 21:10

jak szukacie sprawdzonej i pewniej pożyczki to tylko w Profi Credit. Szczerze polecam.

Tobik, dnia: Czwartek 25 lipiec 2019 20:24

Były mi potrzebne pieniądze na remont łazienki. Okazało się, że tu formalności są naprawdę niewielkie.

Katja, dnia: Czwartek 25 lipiec 2019 20:24

Jedna z niewielu firm pożyczkowych w której można bez obaw brać pożyczki. Mam teraz jedną, kończę spłatę w październiku. Jeśli będzie taka potrzeba zawnioskuję o kolejną właśnie tu.

Baśka, dnia: Poniedziałek 22 lipiec 2019 21:18

Oferta jest prosta i czytelna, wniosek można wypełnić naprawdę szybko a w razie problemów pracownicy BOK służą pomocą.

Krzysiek, dnia: Poniedziałek 22 lipiec 2019 21:17

Przekonałem się już, że wzięcie pożyczki w Profi Credit to świetne rozwiązanie. Szczególnie jak nie lubimy dużo chodzić po bankach. Tu można dostać pieniądze naprawdę szybko a warunki są bardzo korzystne.

Wika, dnia: Poniedziałek 22 lipiec 2019 21:16

SUPER POŻYCZKA, Z WZIĘCIEM NIE MIAŁAM ŻADNYCH PROBLEMÓW :)

Dariusz, dnia: Poniedziałek 22 lipiec 2019 21:15

Zanim podpisałem umowę dostałem dokładne informacje jak będą wyglądały spłaty i jaki koszt muszę ponieść. Na każde moje pytanie udzielano mi wyczerpujących odpowiedzi.

Karol, dnia: Poniedziałek 22 lipiec 2019 21:10

To zdecydowanie najlepsza pożyczka. Bez sensu dowiadywałem się o inne, na takich dobrych warunkach nie udziela pożyczek nikt inny.

Sandra, dnia: Piątek 28 czerwiec 2019 21:20

Z oferty Profi Credit skorzystać warto - szczególnie dlatego, że można zaciągać u niej naprawdę pożyczki o wysokich kwotach.

OLA, dnia: Piątek 28 czerwiec 2019 21:19

POLECAM SERDECZNIE, JUŻ W MOMENCIE PODPISYWANIA UMOWY DOSKONALE SIĘ WIE, ILE WYNOSI RATA POŻYCZKI I JAKA JEST CAŁKOWITA KWOTA DO SPŁATY.

Marian, dnia: Piątek 28 czerwiec 2019 21:18

Obiecałem wnukom wycieczkę. Niestety, wysokość mojej renty była niewystarczająca do tego, aby sfinansować zakup wycieczki. Wtedy zdecydowałem się skorzystać z oferty Profi Credit. Warunki, na jakich została udzielona mi pożyczka były na tyle przystępne, że nie miałem najmniejszego problemu ze spłatą zobowiązania.

Ewa, dnia: Piątek 28 czerwiec 2019 21:17

Ta firma jako jedna z nielicznych poza umową o pracę uznaje również inne źródła dochodu takie jak umowa o dzieło czy zlecenie. Super sprawa!

Jakub, dnia: Piątek 28 czerwiec 2019 21:17

Z Profi Credit postanowiłem skorzystać rok temu, gdy zepsuła mi się pralka. Naprawić jej się nie dało, a w brudnych ubraniach chodzić nie chciałem, dlatego postanowiłem kupić nową, a że pieniędzy na ten cel nie miałem, skorzystałem z PC. Zdziwiło mnie, ze decydja o przydzieleniu pożyczki zapadła w dniu złożenia wniosku, super!

Ada, dnia: Piątek 28 czerwiec 2019 21:16

Pożyczkę w tym miejscu można naprawde nazwać błyskawiczną, super!

Ilona, dnia: Piątek 28 czerwiec 2019 21:15

Zawsze pożyczka kojarzyła mi się męczącymi formalnościami i wieloma wymaganiami, które należy spełnić. W przypadku Profi Credit naprawdę nie jest tak źle...

Michu, dnia: Piątek 28 czerwiec 2019 17:18

Nie lubię zaciągać zobowiazań, dlatego przez wzięciem pożyczki w Profi Credit miałem ogromne obawy. Zupełnie niepotrzebne! Pieniążki otrzymałem bez najmniejszego problemu, a wysokośc rat jest naprawdę ok, dzięki czemu nie mam problemu z ich spłatą.

magda, dnia: Piątek 28 czerwiec 2019 17:12

profi credit jest idealnym rozwiązaniem, jeśli pieniędzy potrzebuje się na już - jak jest z kredytami w banku każdy wie (weryfikacja wniosku jest długa, do tego często banki wymagają różnorakie oświadczenia, których uzyskanie również trwa).

karol, dnia: Piątek 28 czerwiec 2019 17:05

formalności minimalne, pieniądze szybko znalazły się na moim koncie (jakoś dzień, max dwa po weryfikacji wniosku)

Mejk, dnia: Piątek 28 czerwiec 2019 17:02

Pożyczka w PC jest świetną alternatywą dla kredytów w banku. Największą zaletą pożyczki w PC jest szybki czas weryfikacji wniosku i uproszczone formalności.

Halina, dnia: Piątek 28 czerwiec 2019 17:02

O Profi Credit nie mogę powiedzieć złego słowa - raty zostały dostosowane do moich potrzeb, oprocentowanie samo w sobie było moim zdaniem niewysokie. No bomba, naprawdę!

Wojtek, dnia: Piątek 28 czerwiec 2019 17:01

Długo zastanawiałem się, czy zaciągnąć pożyczkę, ale niestety nie pozostawiono mi wyboru. Na szczęście proces starania się o nią był bardzo uproszczony. Nie chciano ode mnie wielu zaświadczeń, jak to bywa w przypadku banków. Wystarczyło w sumie zwykłe wypełnienie wniosku.

Marian, dnia: Piątek 28 czerwiec 2019 17:00

Szybko i uczciwie, czyli połączenie rzadko spotykane.

Monika, dnia: Piątek 28 czerwiec 2019 17:00

Działanie ekspresowe - wniosek został zweryfikowany w dniu jego wypełnienia, a po dwóch dniach pieniądze były już u mnie na koncie. Banki działają o wiele wolniej...

Mateusz, dnia: Piątek 28 czerwiec 2019 16:37

Unikałem pożyczek jak ognia - i to nie tylko tych pozabankowych, ale również kredytów. Nie jestem bowiem fanem zadłużania się. No ale zostałem poniekąd zmuszony przez los na zaciągnięcie tej pożyczki. Skorzystałem z oferty Profi Credit, bo wydawała mi się być najbardziej interesująca i rzeczywiście taka była!

Wiktor, dnia: Wtorek 28 maj 2019 21:13

Mimo oporów udałem się do PC. Panie z BOK wyjaśniły każdą wątpliwość i odpowiedziały na każde zadane pytanie, co nie tylko spowodowało, że zaufałem tej firmie, ale przekonałem się do wzięcia tutaj pożyczki. Dziękuję, bo jestem z niej bardzo zadowolony, wszystko jest tak jak mówiły mi te miłe panie.

Nikodem, dnia: Wtorek 28 maj 2019 21:13

Wcześniej byłem przekonany, że przed wzięciem pożyczki trzeba się nieźle nagimnastykować, aby ją dostać. Po wizycie w PC już wiem jak się myliłem. Nie w każdej firmie i banku tak jest - tutaj formalności zajmują max kilkanaście minut, a pieniądze są na koncie najpóźniej 2 dni później. Polecam, jest to dobra opcja na wzięcie pożyczki bez męczarni.

Tadeusz, dnia: Wtorek 28 maj 2019 21:12

Tutaj pożyczki się bierze aż z przyjemnością. Wszystko dzięki nie tylko maksymalnie uproszczonym formalnościom, ale także dzięki temu, że spłata jest dostosowana do moich możliwości. Dużym plusem jest tak kompetentna i miła obsługa. POLECAM :)

Igor, dnia: Wtorek 28 maj 2019 21:12

Firma ma duży szacunek do klienta. Widać, że stara się, aby każdy się tu czuł komfortowo. Klient jest traktowany z dużą indywidualnością. Jest możliwość rozłożenia spłaty na dogodne raty, aby nie za bardzo obciążać budżet pożyczkobiorcy. Na prawdę fajna firma, godna polecenia i uwagi.

ERYK, dnia: Wtorek 28 maj 2019 21:11

EKSPRESOWA POŻYCZKA!!! WNIOSEK ZŁOŻYŁEM PRZEDWCZORAJ A WCZORAJ JUŻ MIAŁEM PIENIĄDZE NA KONCIE!!! POLECAM, DZIĘKI :)

Krystyna, dnia: Wtorek 28 maj 2019 21:11

Rok temu popsuł mi się telewizor. Niby nie jest pilny wydatek, ale bez telewizora przykro się żyje, dlatego postanowiłam wziąć na niego pożyczkę. W pierwszej kolejności poszłam do banku, gdzie niestety mi odmówili. Wtedy zgłosiłam się do PC i tutaj mimo zatrudnienia w oparciu o umowę - zlecenie nikt mnie nie zdyskwalifikował.

Kaja, dnia: Wtorek 28 maj 2019 21:10

W PC są brane pod uwagę zarobki z UoD i zlecenia! Dzięki temu i ja załapałam się na pożyczkę, chociaż w banku odgórnie byłam stracona. Dużym atutem są też uproszczone formalności, dzięki którym cały proces przebiega bardzo szybko.

Marek, dnia: Wtorek 28 maj 2019 21:09

Zawsze byłem przeciwny pożyczkom, a szczególnie tym pochodzącym z innego źródła niż z banku. Znalazłem się jednak w takiej sytuacji, że musiałem sięgnąć po to rozwiązanie, bo bank mi odmówił... :( Najpierw oczywiście poczytałem opinie na temat różnych firm, zapoznałem się z ich ofertami i wśród nich wybrałem według mnie najlepszą - PC. Teraz żałuję, że tak długo zwlekałem z przyjściem tutaj, wydłużyło to tylko cały proces pożyczki.

Marcel, dnia: Wtorek 28 maj 2019 21:09

Najbardziej podoba mi się to, że wszystko przebiega tak szybko :) Zawsze sądziłem, że to tylko takie gadanie, ale na prawdę pieniądze miałem na koncie już dzień po pozytywnej weryfikacji wniosku :o W sumie dobrze, bo pieniędzy potrzebowałem na wczoraj. Wielkie dzięki

Jagoda, dnia: Wtorek 28 maj 2019 21:08

No ekstra firma! Wszystko ekspresowo i uczciwie! Ja pieniądze miałam na koncie dzień po złożeniu wniosku, a formalności dopięłam w kilkanaście minut. Polecam

Maria, dnia: Wtorek 28 maj 2019 21:07

Bardzo długo się wahałam czy wziąć pożyczkę, ale niestety moja sytuacja nie pozostawiła mi wyboru. W końcu udałam się do profi credit i teraz gdy jestem w połowie spłacania, żałuję że tak późno tu przyszłam... Mądry polak po szkodzie, będę miała nauczkę na przyszłość, bo gdy kolejny raz znajdę się w takiej sytuacji, nie będę zastanawiać się ani chwili i po prostu tutaj się zgłoszę.

Matylda, dnia: Wtorek 28 maj 2019 21:07

O tej firmie mogę wypowiadać się tylko dobrze. Nie mam do czego się przyczepić. Raty dostosowano do moich możliwości, oprocentowanie jest atrakcyjne, jak cała treść umowy, która dodatkowo jest pisana jasnym językiem. Jest po prostu idealna. Polecam

Magda, dnia: Wtorek 28 maj 2019 21:06

Oferta PC to opcja na ekspresową i dobrą pożyczkę. Wniosek został rozpatrzony w dzień jego złożenia, a pieniądze miałam na koncie następnego dnia. Polecam

Iza, dnia: Wtorek 28 maj 2019 21:05

Pożyczka tutaj jest świetna, szczególnie dla osób, które potrzebują pieniędzy na wczoraj. U mnie było tak, że mój wniosek został rozpatrony w dzień jego złożenia a dzień później miałam pieniądze na koncie.

Tatiana, dnia: Wtorek 28 maj 2019 21:05

Pożyczkę załatwia się serio szybko. Wypełnienie wniosków i dopięcie inych formalności to kwestia jakiś 15 minut, a później już jest z górki. Czeka się tylko na odpowiedź na wniosek i na pieniądze. U mnie to była kwestia dwóch dni. Polecam

Ewa, dnia: Wtorek 28 maj 2019 21:04

Firma idealna szczególnie dla osób potrzebujących pieniędzy na już. Formalności zajęły mi nieco ponad 10 minut. Odpowiedź na wniosek dostałam kilka godzin później, a kasa była na koncie nazajutrz. Mi taka forma i szybkość pożyczki odpowiada. Polecam

Marcel, dnia: Niedziela 28 kwiecień 2019 20:40

Miałem duże obawy przed wzięciem pożyczki w PC. Ostatecznie przekonały mnie do tego panie z BOK. Wyjaśniły mi wszystko, co wydawało mi się podejrzane oraz spokojnie odpowiedziały na każde z zadanych pytań. To wystarczyło aby w pełni przekonać mnie do tego miejsca.

Marysia, dnia: Niedziela 28 kwiecień 2019 20:39

Pożyczka kojarzy się z wieloma męczącymi i czasochłonnymi formalnościami. Po skorzystaniu z usług Profi Credit wiem, że wcale nie musi tak być. Tutaj formalności zajęły mi nie całe 15 minut, a pieniądze miałam już następnego dnia. Polecam, świetna sprawa!

POLECAM, dnia: Niedziela 28 kwiecień 2019 20:38

Firma, w której pożyczki bierze się wręcz z przyjemnością. Formalności uproszczone do minimum, dzięki czemu wszystko przebiega sprawnie, a niskie oprocentowanie i raty dostosowane do moich potrzeb sprawiają, że nie mam najmniejszych problemów z ich spłatą. Polecam.

Emilia, dnia: Niedziela 28 kwiecień 2019 20:37

Profi Credit jest już na naszym rynku już dość długo. Można to zauważyć po dobrym podejściu do klienta. Jako klientka PC byłam traktowana z dużym szacunkiem i indywidualnie. Nawet wysokość i częstość rat została dostosowana do moich potrzeb. Dzięki temu spłata zobowiązania nie męczy i nie jest kłopotliwa. Polecam.

Tomczak, dnia: Niedziela 28 kwiecień 2019 20:37

Pożyczkę w Profi Credit na prawdę można nazwać błyskawiczną. Wczoraj złożyłem wniosek, a dziś pieniądze zostały przelane na moje konto! Polecam

Dorota, dnia: Niedziela 28 kwiecień 2019 20:36

Z usług firmy Profi Credit postanowiłam skorzystać prawie rok temu. Popsuła mi się kuchenka, a życie bez niej jest wręcz nie możliwe. Koszt nowej był na tyle wysoki, że nie było mnie na nią stać, a bank zwyczAjnie odmówił mi pożyczki. Wtedy wstąpiłam do PC, gdzie mimo umowy zlecenie nie odmówiono mi pomocy. Dziękuję.

X., dnia: Niedziela 28 kwiecień 2019 20:35

Fakt, że w PC brane są pod uwage zarobki wynikające z umowy o dzieło lub zlecenia, sprawia, że wzięcie pożyczki tutaj jest o wiele prostsze. Dużym plusem jest też szybkość przyznania pożyczki. Ja dzień po złożeniu wniosku miałem już pieniądze na koncie. Polecam.

Darek, dnia: Niedziela 28 kwiecień 2019 20:34

Do pożyczek zawsze podchodziłem sceptycznie. W szczególności tyczyło się to pożyczek pozabankowych. Dlatego też przed wzięciem pożyczki w Profi Credit podszedłem do tematu bardzo poważnie i zrobiłem rozeznanie - zapoznałem się z opiniami na temat tej firmy. O dziwo, opinie były bardzo dobre. Mimo to nie byłem do końca przekonany czy to dobry wybór, ale teraz nie mam wątpliwości, że to najlepszy jaki mogłem podjąć.

Marina, dnia: Niedziela 28 kwiecień 2019 20:34

Najbardziej spodobało mi się, że proces przyznania pożyczki jest taki szybki. Nie wierzyłam, że to w ogóle możliwe, ale pieniądze miałam na koncie już dzień po złożeniu wniosku, co bardzo mnie ucieszyło, bo potrzebowałam pieniędzy "na już". Dzięki temu wszystko udało mi się załatwić na czas. Dziękuję i polecam.

Krzysiek, dnia: Niedziela 28 kwiecień 2019 20:33

Ta firma jest genialna! Dzięki temu, że formalności są sprowadzone do minimum, załatwienie ich trwa chwilę. Mój wniosek rozpatrzony był w ten sam dzień, a pieniądze miałam na koncie następnego dnia! Polecam.

Marczuk, dnia: Niedziela 28 kwiecień 2019 20:32

Długo nie mogłem zebrać się na pożyczkę tutaj. Po zapoznaniu się z wszystkimi opiniami, z których zdecydowana większość była pozytywna, nie miałem wątpliwości, że pożyczka tutaj to najlepsza opcja dla mnie. Teraz jestem już prawie w połowie spłacania i jestem bardzo szczęśliwy, że zdobyłem się na ten krok.

Mończyk, dnia: Niedziela 28 kwiecień 2019 20:31

Nie mogę napisać nic złego na temat tej firmy! Niskie oprocentowanie, raty dostosowane do możliwości spłacającego to warunki, dzięki którym pożyczkę spłaca się z łatwością. Szybkość przyznania pożyczki i wypełnienia formalności sprawia, że jest ona idealna dla każdego, nawet dla osób, które potrzebują pieniędzy natychmiast.

Ilona, dnia: Niedziela 28 kwiecień 2019 20:31

Oferta Profi Credit jest na prawdę atrakcyjna. Weryfikacja wniosku jest ekspresowa (zazwyczaj następuje w dzień jego złożenia), a pieniądze są na koncie następnego dnia. Jest to rzadkość wśród tego typu firm. Polecam.

Tadek, dnia: Niedziela 28 kwiecień 2019 20:30

Mój wniosek został zweryfikowany jeszcze w dzień jego złożenia, a pieniądze zostały mi przelane następnego dnia. Świetna opcja, dla osób, które pilnie potrzebują pieniędzy.

Ara, dnia: Niedziela 28 kwiecień 2019 20:29

Formalności sprowadzone do minimum to nie tylko cecha odróżniająca PC od banków, ale sprawia ona, że załatwia się je z przyjemnością. Szybkość weryfikacji wniosku i przyznania pieniędzy to kolejne atuty, dzięki którym chętnie tutaj się zgłaszam w razie problemów finansowych. Polecam.

Iwona, dnia: Niedziela 28 kwiecień 2019 20:29

Ta firma jest idealna szczególnie dla osób, które pilnie potrzebują gotówki. Wypełnienie wniosku zajęło mi nie więcej niż 15 minut. Wniosek został zweryfikowany tego samego dnia, a pieniądze miałam na koncie następnego dnia przed południem. Polecam, ja jestem bardzo zadowolona.

Zbyszek, dnia: Sobota 30 marzec 2019 22:23

Duże podziękowania dla Pań z obsługi klienta, które z anielską cierpliwością odpowiedziały na każde pytanie i wytłumaczyły wszystko, co wydawało mi się nie jasne w umowie. Gdyby nie one, możliwe, że ostatecznie zrezygnowałbym z pożyczki w tym miejscu.

Martyna, dnia: Sobota 30 marzec 2019 22:23

Wzięcie pożyczki zazwyczaj kojarzy się z zajęciem czasochłonnym i do tego skomplikowanym przez milion formalności do załatwienia. O dziwo, w Profi Credit wcale tak nie jest - formalności zajęły mi nieco ponad 15 minut, a pieniądze miałam na koncie już następnego dnia.

Honorata, dnia: Sobota 30 marzec 2019 22:22

Niewielkie raty i niskie oprocentowanie to jedne z wielu atutów tej firmy. Bardzo fajne też jest to, że tutaj formalności są bardzo uproszczone, dzięki czemu zajmują niewiele czasu. Takie pożyczki bierze się bardzo przyjemnie i równie przyjemnie i bez problemowo się je spłaca. Polecam

Lana, dnia: Sobota 30 marzec 2019 22:21

Firma Profi Credit istnieje na rynku już stosunkowo długo, co można zauważyć po podejściu do klienta. Klient tutaj czuje się wyjątkowo, jest traktowany wręcz indywidualnie i z szacunkiem. Dzięki temu jest możliwość dostosowania długości spłaty i wysokości rad do możliwości klienta. Też jestem klientkom firmy i dzięki takiemu podejściu pożyczkę spłaca mi się lekko.

Arek, dnia: Sobota 30 marzec 2019 22:21

Tutaj na prawdę można mówić o ekspresowej pożyczce! Wczoraj byłem złożyć wniosek, a dziś już pieniądze zostały przelane na moje konto! Polecam.

Gosia, dnia: Sobota 30 marzec 2019 22:20

Moja 10-letnia pralka w końcu odmówiła posłuszeństwa - koszt naprawy praktycznie równał się z kosztem kupna nowej. Tak czy siak, potrzebowałam gotówki, gdyż nie miałam aż tyle, dlatego postanowiłam skorzystać z oferty firmy Profi Credit, która jest tak atrakcyjna. Pieniądze miałam bardzo szybko, dzięki czemu nawet nie odczułam, że miałam nie sprawną pralkę.

Marcelina, dnia: Sobota 30 marzec 2019 22:19

W Profi Credit brane są pod uwagę także zarobi z pracy opartej na umowie o dzieło czy też umowie - zlecenie w związku z czym nie trudno jest uzyskać zgodę na pożyczkę. Dużym plusem jest też szybkość świadczonych usług - wypełnienie wniosku to raptem kilkanaście minut, a pieniądze są na koncie następnego dnia.

Marek, dnia: Sobota 30 marzec 2019 22:19

Zawsze podchodziłem do pożyczek z dużą ostrożnością. W przypadku Profi Credit nie ma takiej potrzeby. Przed pierwszą pożyczką zapoznałem się z opiniami na temat tej firmy i znalazłem bardzo dużo pozytywnych. Dlatego też postanowiłęm zożyć wniosek o kredyt, który szybko został zaakceptowany

Britney, dnia: Sobota 30 marzec 2019 22:18

Bardzo spodobała mi się szybkość przeprowadzenia całej procedury. Same formalności zajęły dosłownie chwilę, a pieniądze na moim koncie były już następnego dnia. Pieniądze były mi potrzebne bardzo szybko i dzięki Wam, szybko je miałam. Dziękuję bardzo za to zaufanie, którym nie potrafił obdażyć mnie żaden bank.

Adam, dnia: Sobota 30 marzec 2019 22:17

Szybka decyzja następująca najczęściej w dniu złożenia wniosku i uproszczone formalności sprawiają, że pożyczka tutaj to chyba najlepsza opcja. Polecam każdemu, komu pali się grunt pod nogami i potrzebuje pożyczki na atrakcyjnych warunkach.

Krzysiek, dnia: Sobota 30 marzec 2019 22:17

Długo wahałem się czy wzięcie pożyczki właśnie tutaj to dobry pomysł, ale po zapoznaniu się z opiniami na temat tej firmy (których tak wiele jest pozytywnych) - nie miałem wątpliwości, że to najlepsza opcja dla mnie.

Iza, dnia: Sobota 30 marzec 2019 22:16

Swietna firma pożyczkowa! Oprocentowanie bardzo atrakcyjne, dzięki czemu i raty są lekkie do spłaty. Szybka weryfikacja wniosku i otrzymanie pieniędzy to kolejne atuty, które sprawiają, że Profi Credit jest tak dobrą firmą.

Eryk, dnia: Sobota 30 marzec 2019 22:16

Pożyczka w Profi Credit to na prawdę ciekawa oferta. Oprocentowanie jest niewielkie, a pieniądze zazywczaj są dzień po złożeniu wniosku. Jest to mało kiedy spotykane w jakiejkolwiek instytucji. Polecam

Naturalny, dnia: Sobota 30 marzec 2019 22:15

Wniosek weryfikowany jest błyskawicznie - u mnie nastąpiło to tego samego dnia. Pieniądze równie szybko są przelewane na konto - najczęściej dzień po zaakceptowaniu wniosku.

Matrix, dnia: Sobota 30 marzec 2019 22:15

Minimum formalności, to coś co wyróżnia tą firmę od banków. Rozpatrzenie wniosku o przyznanie pożyczki zapada bardzo szybko. Na prawdę świetna firma, polecam!

ON, dnia: Sobota 30 marzec 2019 22:14

Polecam tą firmę przede wszytskim osobom, które potrzebują pilnie gotówki. Złożenie wniosku zajmuje zaledwie kilka, może kilkanaście minut, a jego rozpatrzenie zachodzi błyskawicznie, zazwyczaj w tym samym dniu. W moim przypadku pieniądze na koncie były już następmego dnia. Szczerze polecam!

Milena, dnia: Środa 27 luty 2019 23:52

Z zaciągniętej w tym miejscu pożyczki jestem naprawdę zadowolona - okazało się, że jest nisko oprocentowana, a raty są na tyle niewysokie, że nie miałem najmniejszego problemu ze spłatą poszczególnych rat. Cieszę się, że skorzystałem z oferty Profi Credit.

Majka, dnia: Środa 27 luty 2019 23:51

Pożyczka w tym miejscu to super rozwiązanie. Formalności są sprowadzone do minimum, a decyzja często następuje w dniu złożenia wniosku. Szczerze polecam!

Wojtek, dnia: Środa 27 luty 2019 23:47

Jestem bardzo zadowolony, że udało mi się zaciągnąc pożyczkę w Profi Credit - formalności są tutaj sprowadzone do minimum, a decyzja często wydawana jest w dniu złożenia wniosku. Mi przynano pożyczkę bez najmniejszego problemu.

Monika, dnia: Środa 27 luty 2019 23:43

Moja pralka uległa awarii, ja nie miałam żadnych środków które mogłabym przeznaczyć na naprawę, a jakoś trzeba było prać. I wtedy udałam się do Profi Credit - powiedziałam o całej sytuacji, złożyłam wniosek, a jego weryfikacja nastąpiła bardzo szybko.

Marta, dnia: Środa 27 luty 2019 23:38

Syn chciał pojechać na kolonie, a ja nie miałam środków, z pomocą których mogłabym go na nią wysłać, mimo pracy na etacie. No ale zaczęłam szukać rozwiązania i udało mi się zaciągnąc tutaj pożyczkę na naprawdę fajnych warunkach, polecam.

Eliza, dnia: Środa 27 luty 2019 23:29

Mój dach wymagał naprawy, a oszczędności z racji niedawno przeprowadzonego remontu niestety nie miałam. Na szczęście gdy udałam się do Profi Credit, otrzymałam pożyczkę bez najmniejszego problemu, za co jestem niezwykle wdzięczna...

Martin, dnia: Środa 27 luty 2019 23:24

Klient jest traktowany jak należy z należytym szacunkiem. Warunki na jakich udzielana jest pożyczka są w porządku, generalnie jak najbardziej polecam.

Jurek, dnia: Wtorek 26 luty 2019 22:32

Nie lubię przepłącać, dlatego swoje pierwsze kroki skierowałem się do banku. Na marne, bo kredytu nie otrzymałem. Wtedy zdecydowałem się skorzystać z oferty Profi Credit. I wiecie co? Oferta tej firmy prawie niczym nie różniła się od pożyczki bankowej - zadłużenie rozłożono mi na dogodne raty, których spłata nie sprawia mi najmniejszych problemów, polecam!

Natalia, dnia: Poniedziałek 25 luty 2019 1:01

Nie wymagają tony dokumentów, jak to zazwyczaj bywa w bankach. Decyzja o przyznaniu pożyczki (bądź nie) zapada niezwykle szybko. Szczerze polecam!

Gość, dnia: Poniedziałek 25 luty 2019 0:43

Uczciwa firma o uczciwych warunkach przyznawania pożyczek - już w momencie podpisywania umowy dokładnie wiadomo, ile będzie wynosić miesięczna rata i ile pieniędzy mamy do oddania, szczerze polecam!

Alan, dnia: Poniedziałek 25 luty 2019 0:23

Jedna z nielicznych firm pożyczkowych, z której oferty korzystam bez najmniejszego zmartwienia. Inne firmy niekoniecznie są uczciwe - umowy są pełne dziwnych zapisków, co tutaj nie ma miejsca. Umowa jest jasno sporządzona, nie ma w niej nawet żadnych, niezrozumiałych zwrotów, polecam.

Martyna, dnia: Sobota 23 luty 2019 21:31

Jako, że pracuję na umowę o dzieło, byłam pewna, że nikt nie udzieli mi pożyczki. Myliłam się - po przedstawieniu swojej sytuacji, otrzymałam pożyczkę bez najmniejszego problemu, za co jestem niesamowicie wdzięczna...

Krzysiek, dnia: Sobota 23 luty 2019 21:01

Jak najbardziej polecam, wszystko OK!

olo, dnia: Środa 20 luty 2019 14:32

W tym roku kończy mi się u nich kredyt i zobaczę czy mi oddadzą odsetki za regularne spłaty rat i bez opóżnień żadnych bo taka dostałem promocje na papierze jak ją brałem!!!!

Ola, dnia: Środa 30 styczeń 2019 23:50

Nie mam umowy o prace, lecz o dzielo. Po rozmowie z Panią w biurze obsługi, ku mojemu zaskoczeniu, otrzymałam pozytywną decyzję. To dało mi trochę motywacji że sobie poradzę. I dałam radę, pożyczka spłacona a ja pracuję w nowej firmie. Polecam Profi Credit każdemu, fachowy, empatyczny zespół.

Marta, dnia: Środa 30 styczeń 2019 23:48

Sprawdziłam tą firmę, jestem zadowolona i mogę polecić. Łatwo się bierze taką pożyczkę a warunki są korzystne.

Sasha, dnia: Środa 30 styczeń 2019 23:48

Profi Credit to jedna z firm pewniaków na rynku pożyczek pozabankowych, bez obaw korzystam z ich usług. Mają sensowne oprocentowanie, możliwości spłacania zadłużenia w ratach. Również przez internet można brać. I spore kwoty, znajomy zaciągnął pozyczkę na prawie 20 tysięcy.

Monika, dnia: Środa 30 styczeń 2019 23:45

Pożyczka w Profi Credit to dobry wybór. Ja w każdym razie jestem bardzo zadowolona, dostałam szybko pieniądze, warunki są atrakcyjne a na infolinię można się bez problemu dodzwonić.

Kuba, dnia: Środa 30 styczeń 2019 23:43

Jak potrzebna kasa na już to tylko Profi Credit, nigdzie tak szybko nie dostałem pożyczki jak tu.

Mateusz, dnia: Środa 30 styczeń 2019 23:42

Wszelkie pożyczki zawsze traktowałem z rezerwą, wolałem nie brać i żyć zachowawczo. Do momentu aż żona nie dostała atrakcyjnej propozycji wyjazdu, 48h na wpłatę. Pomyślałem raz kozie śmierć, zgłosiłem się do Profi Credit. I to była jedna z lepszych decyzji w moim życiu. Takie pożyczki są dla ludzi, nie ma w nich nic strasznego. Jeśli dzięki nim możemy przeżyć coś fajnego to warto skorzystać. Koszty nie są duże naprawdę.

Krystyna, dnia: Środa 30 styczeń 2019 23:39

Nie znoszę mieć długów ale sytuacja mnie zmusiła to wzięcia kredytu. Bank co mnie zdziwiło odmówił. Brak papierka ze stałą umową, nie liczyło się, że mam dochody które mogę udokumentować. Dla Profi Credit to na szczęście wystarczyło, dostałam całą wnioskowaną sumę a warunki na jakich tej pożyczki mi udzielono bardzo mi odpowiadają.

Mirek, dnia: Środa 30 styczeń 2019 23:39

Ucziwa firma i uczciwe zasady przyznawania pożyczek, ogromny plus za to, że nawet gdy według banków nie masz zdolności kredytowej to w Profi Credit jak najbardziej możesz na pomoc liczyć. Miałem w swoim zyciu kilka sytuacji podbramkowych, ratowali mnie właśnie tu. Zawsze polecam kto mnie zapyta, myślę że lepiej trafić nie można.

Grzesiek, dnia: Środa 30 styczeń 2019 23:35

Nie lubię przepłacać, jak miałem zaciągnąć pożyczkę to szukałem miejsca gdzie będzie najtaniej. I okazało się, że to będzie Profi Credit. Jestem bardzo zadowolony, kwota raty niska a całkowity koszt w granicach jakie założyłem.

Grażyna, dnia: Środa 30 styczeń 2019 23:34

Nawaliła mi pralka, w domu małe dziecko ani rusz bez niej. Na raty sklep nie chciał mi dać, nie mam umowy o pracę. Zrezygnowała zadzwoniłam do Profi Credit, tata mi kiedyś mówił że go podratowali w beznadziejnej sytuacji. I się udało, dostałam pożyczkę na całą pralkę. Dla nich moja zleceniówka to był wystarczający dochód. Mega radość serio, nie wiem co bym zrobiła jakby nie wyszło.

Irena, dnia: Środa 30 styczeń 2019 23:32

To dobra firma, zasłużenie jest w czołówce firm pożyczkowych. Oferta lepsza niż w niejednym banku!

Józek, dnia: Środa 30 styczeń 2019 23:31

Córka miała kolonie, mnie brakowało zleceń i zwyczajnie nie stać mnie było żeby ją posłać. Okazało się, że ona jedna z klasy ma nie pojechać. Na to nie mogłem się zgodzić. Pojechała dzięki szybkiej pożyczce od Profi Credit. Drugi raz postąpiłbym tak samo, to są bezpieczne pożyczki a spłacanie w ratach bardzo wygodne.

Izka, dnia: Środa 30 styczeń 2019 23:29

Po burzy dach wymagał naprawy, nie mogliśmy z tym czekać. W Profi Credit jak zwykle udało się wziąć korzystną pożyczkę, z góry wiedzieliśmy ile będzie wynosić rata i jaki poniesiemy całkowity koszt. Pieniądze mieliśmy szybko, praktycznie od razu mogliśmy kupować materiał i wynajmować ekipę.

Darek, dnia: Środa 30 styczeń 2019 16:38

Klient jest tu tak traktowany jak należy, obsługa na poziomie. Oferta jest elastyczna, można pożyczyć na dowolny cel i ustalić kwotę raty. Jestem zadowolony.

IREK, dnia: Środa 30 styczeń 2019 13:57

Kilka dokumentów i już, możesz dostać pożyczkę. To że bank odmawia nie przesądza tu o niczym, mają swój własny kalkulator zdolności kredytowej. Mnie mimo braku stałej umowy udało się otrzymać kredyt na taką kwotę jaką potrzebowałem.

Mateusz, dnia: Środa 30 styczeń 2019 13:35

Z dnia na dzień okazało się, że potrzebuję na już sporej sumy pieniędzy. Czas oczekiwania i masa formalności w banku, ze znajomych nikt nie dysponował taką kwotą. Postanowiłem spróbować w Profi Credit, kilka osób wcześniej pozytywnie na temat tej firmy się wypowiadalo. I słusznie, bo pożyczkę dostałem błyskawicznie. Zasady przejrzyste, spłacam takie jakie raty na jakie mogę sobie pozwolić. Mimo, że wziąłem dużą kwotę, śpię spokojnie, firma jest uczciwa.

Rysiek, dnia: Wtorek 29 styczeń 2019 19:18

Spłacam pożyczkę zaciągniętą w Profi Credit na wakacje. Zostało 3 raty, nie są wysokie, nie mam opóźnień w spłacie. Jestem ogólnie zadowolony, jak jeszcze kiedyś będę musiał wziąć to też tu,

sorensenfinans108@gmail.com, dnia: Wtorek 8 styczeń 2019 10:13

Cześć Masz projekt, na który szukasz finansowania, ale banki odmawiają ci pożyczki z różnych powodów. Świadczymy usługi finansowe dla osób fizycznych i firm. Możesz pożyczyć pieniądze na sfinansowanie projektu zakupu samochodu, budowę domu, konsolidację zadłużenia lub rozpoczęcie działalności gospodarczej. Jestem osobą, która oferuje pożyczki międzynarodowe. Z kapitałem, który będzie wykorzystywany do udzielania pożyczek pomiędzy osobami w krótkim i długim okresie od 10.000 do 1.500.000 zł dla wszystkich poważnych osób będących w rzeczywistych potrzebach. Pieniądze są dostępne w ciągu 24 godzin na Twoje konto bankowe. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji i warunków Czy podanie o kredyt jest nadal aktualne? Jeśli tak, proszę podać kwotę wniosku o kredyt i termin spłaty. serdecznie

Jo, dnia: Niedziela 30 grudzień 2018 23:08

Zdecydowanie Prodi Credit to porządna firma, z której można skorzystać sobie w każdym momencie. Dla mnie było to jedyne rozwiązanie, ponieważ bank nie udzieliłby mi żadnej pożyczki. Polecam skontaktować się z doradcą w celu omówienia wszystkich szczegółów.

Polecana, dnia: Piątek 28 grudzień 2018 23:22

Warto skorzystać z usług firmy Profi Credit, bo mają niskie raty oraz niskieoprocentowanie. U mnie tak było, pomimo tego, ze wybrałam sobie najdłuższy okres spłaty.

Marianna, dnia: Piątek 28 grudzień 2018 23:21

Warto skorzystać z usług firmy Profi Credit, bo mają niskie raty oraz niskieoprocentowanie. U mnie tak było, pomimo tego, ze wybrałam sobie najdłuższy okres spłaty.

Marcel, dnia: Piątek 28 grudzień 2018 23:13

Skorzystam z usług tej firmy na pewno wtedy, kiedy jeszcze będzie potrzeba! Cieszę się, że pomogli mi w naprawdę trudnej sytuacji. Kontakt z nimi bardzo zadowalający, ponieważ wszystko można załatwić szybko, bez zbędnego czekania.

Irmina, dnia: Piątek 28 grudzień 2018 23:11

Już drugi raz pożyczałam pieniądze w Profi Credit i już drugi raz jestem szczerze zadowolona. Żadna inna firma w taki sposób nie spełniła moich wymagań. Dzięki nim mogłam pomóc swojej córce, którą czekała przeprowadzka.

Marcus, dnia: Wtorek 18 grudzień 2018 13:08

Pożyczka to bardzo poważna decyzja, dlatego długo szukałem, zanim się zdecydowałem. Najlepsze opinie właśnie znalazłem na temat Profi Credit i tak się na nich zdecydowałem. Dzisiaj, te wszystkie dobre opinie zdecydowanie mogę potwierdzić, ponieważ jest tak, jak każdy opisuje.

ANONIX, dnia: Czwartek 29 listopad 2018 22:52

Mam pożyczkę w tym miejscu – spłacam na czas, rozłożono mi ją na dogodne raty, polecam!

Jakub, dnia: Sobota 24 listopad 2018 23:50

Zanim zdecydowałem się na pożyczkę w Profi Credit, sporo o niej czytałem. I dopiero gdy byłem pewny, że to porządna firma, zdecydowałem się na pożyczkę w niej. Swojej decyzji absolutnie nie żałuję – pożyczka została nisko oprocentowana, a jej spłatę rozłożono mi na wiele rat…

Sylwek, dnia: Sobota 24 listopad 2018 23:44

Jedna z najlepszych firm pożyczkowych – pożyczkę dostałem niemalże od ręki. Jest nisko oprocentowana, a jej spłatę rozłożono mi na dogodne raty. Szczerze polecam. Z oferty Profi Credit bez wątpienia warto skorzystać!

Marcus, dnia: Sobota 24 listopad 2018 23:41

Mój samochód uległ awarii, w związku z czym potrzebowałem pieniędzy na jego naprawę… Nie miałem żadnych oszczędności, więc zdecydowałem się zaciągnąć pożyczkę w Profi Credit, czego absolutnie nie żałuję – zasady od samego początku były jasne, dzięki czemu nie miałem problemu z jej zaciągnięciem…

Karol, dnia: Środa 14 listopad 2018 8:16

Nie polecam pożyczki w tej firmie. Przy pożyczce 2500zł do oddania jest drodzy Państwo ponad 5 tysięcy! Znajoma, która skusiła się na ich ofertę szybko zrezygnowała: Cały ten śmieszny proces trwał 2 tygodnie. 14 dnia tej całej sytuacji nadal nie było pieniędzy na koncie. Zrezygnowała bez żadnych problemów. Jeżeli nie chcecie drodzy Państwo wpedzic się w długi to przemyslcie 100 razy decyzję o tej firmie.

Mmmm, dnia: Czwartek 30 sierpień 2018 19:21

Oszuści te pozytywne komentarze to lipa chciałem wziąć 3000tys a do oddania prawie 7000 wyszedłem zanim podpisałem umowę odradzam

kesim, dnia: Środa 9 maj 2018 10:53

witam, potrzebujemy 5 dawców nerki za rozsądną kwotę 550 000 $ w trybie pilnym. zainteresowana osoba powinna natychmiast skontaktować się z nami. email: drwalterhospital@gmail.com.

Roksana, dnia: Środa 25 kwiecień 2018 18:12

Ja płacę w terminie. Nawet przed . Teraz staram się o kolejną pożyczkę. Jestem zadowolona. Ci co dają negatywne komentarze chyba nie czytali umowy że zrozumieniem która jest jasna .

Emma, dnia: Czwartek 29 marzec 2018 21:09

Pożyczkę rozłożono na dogodne dla mnie raty, które znacząco nie naruszały mojego budżetu. Bez problemu spłacałam je na czas, a bałam się że mogę mieć z tym problem. Naprawdę cieszę się, że skorzystałam z oferty Profi Credit a nie żadnej innej. Jestem bardzo usatysfakcjonowana.

Janek, dnia: Czwartek 29 marzec 2018 21:03

Jest to jedyna firma, która udziela pożyczek na tak dobrych i atrakcyjnych warunkach. Wystarczy porównać ofertę Profi Credit z innymi firmami pożyczkowymi, bądź poczytać opinie w internecie. To wszystko mówi samo za siebie. Ja wziąłem pożyczkę, szybko spłaciłem i jestem zadowolony.

Paździor, dnia: Czwartek 29 marzec 2018 10:30

Kiedy dowiedziałem się, że moja córki wychodzi za mąż wiedziałem że ciężko będzie mi opłacić to wesele. Pewną część nazbierałem wraz z żoną, jednak w ciągu dalszym nie było to wystarczająco. Staraliśmy się o kredyt, jednak bezskutecznie. W końcu wpadliśmy na pomysł o pożyczce w Profi Credit. Pieniadze otrzymaliśmy szybko, bez czasochlonnych formalności. Ze spłatą rat także nie było problemu.

Mariusz, dnia: Środa 28 marzec 2018 10:57

Kredyt na naprawdę przejrzystych warunkach, generalnie nigdy nie podejmuję pochopnych decyzji, dlatego u mnie ta kwestia została również szczegółowo przemyślana. Porównałem naprawdę wiele ofert i jak się okazało Profi Credit według mnie bardzo uczciwie przedstawia swoją ofertę i warunki spłaty kredytu i właśnie to skłoniło mnie do wybrania ich pożyczki.

ononka, dnia: Środa 28 marzec 2018 10:47

Nie znam się na pożyczkach, w papierologii też nie jestem dobra. Profi Credit poleciła mi moja szwagierka. Przed podpisaniem umowy miałam kilka pytań do konsultanta, który bez problemu był w stanie odpowiedzieć na moje wszystkie pytania. W umowie nie ma żadnych kruczków prawnych, a sama umowa jest bardzo prosto skonstruowana , że nawet taki laik jak ja ją zrozumie. Pożyczkę spłaciłam bez problemów.

mala-jam, dnia: Poniedziałek 26 marzec 2018 10:33

Pieniądze bardzo szybko otrzymałam na konto. Wiedziałam, ze plusem takiej pożyczki jest minimum formalności oraz szybki czas realizacji, natomiast nie sądziłam że aż tak szybko. Praktycznie z dnia na dzień. Szczerze mogę polecić. Co prawda bałam się, że mogę mieć problem ze spłatą rat na czas ale moje obawy były bezpodstawne.

Ewa, dnia: Poniedziałek 26 marzec 2018 10:30

Bardzo dobra firma i jeszcze lepsze podejście do klienta. Przynajmniej ja jestem bardzo usatysfakcjonowana z podjętej współpracy. Pożyczkę spłaciłam bez najmniejszych problemów. Myślę także aby wziąć kolejną pożyczkę.

Agnieszkaa, dnia: Niedziela 25 marzec 2018 13:41

Zdecydowanie firma godna polecenia. Nie miałam wcześniej pojęcia na czym polegają kredyty pozabankowe, jednak przekonałam się, że w takich solidnych firmach jak Profi Credit są one na bardzo uczciwych i dogodnych dla klienta warunkach. Przede wszystkim ich dostępność mnie zaskoczyła. Ja, jako osoba zatrudnia na umowę o dzieło bez problemu otrzymałam kredyt na 5 tysięcy.

Olka38, dnia: Sobota 24 marzec 2018 21:00

Ja w Profi Credit wzięłam pożyczkę na naprawę samochodu i jestem bardzo zadowolona. Gdyby nie kredyt, to pewnie do teraz nie miałabym czym wozić dzieci do szkoły, więc byłoby to naprawdę spore utrudnienie dla mnie. Formalności przebiegły naprawdę sprawie i pieniądze znalazły się u mnie błyskawicznie.

angela, dnia: Piątek 16 marzec 2018 19:45

A i dodam że Pani która dzwoniła w sprawie podpisania umowy powiedziała że pojedzie ze mną pod adres domowy i upewni się czy aby na pewno mój meldunek stały jest pod wskazanym adresem. Teraz już rozumiem dlatego bo w razie, czego będą wiedzieć gdzie nekac człowieka jak się komuś nie daj Boże noga przy spłacie powinie

angela, dnia: Piątek 16 marzec 2018 19:40

Bandyckie oprocentowanie ze głowa boli przy kwocie 4000 do oddania w 36 rata ponad 10 000 złodziejstwo i nic więcej ja na całe szczęście zrezygnowałam za nim podpisałam umowę 

vick mara, dnia: Środa 14 marzec 2018 18:03

(VICK MARA LOAN COMPANY)        (vickmara3@gmail.com) Witajcie, pani Vick mara, pożyczkodawcy, która jest wiarygodną i wiarygodną pożyczką w warunkach jasne i zrozumiałe przy 2% stopie procentowej. od 12 000 do 8 000 000 USD, tylko euro i funty. Udzielam pożyczek biznesowych, Pożyczki osobiste, kredyty studenckie, kredyty samochodowe i pożyczki na spłatę rachunków. Jeśli ty potrzebować loana2    musisz skontaktować się ze mną bezpośrednio W: (vickmara3@gmail.com) Niech cię Bóg błogosławi. Z poważaniem, Pani: vick mara Email: (vickmara3@gmail.com) Uwaga: całą odpowiedź należy przesłać na adres: (vickmara3@gmail.com)

perezleonardo, dnia: Środa 7 marzec 2018 10:41

Czy szukałeś legalnej pożyczki bez powodzenia? Natychmiast wróć do nas, a otrzymasz pożyczkę, której szukasz, tak szybko, jak to możliwe. Skontaktuj się z nami poprzez careline@apexfinancellc.com Odwiedź naszą stronę internetową www.apexfinancellc.com, aby uzyskać więcej informacji.

jazara, dnia: Wtorek 27 luty 2018 17:18

Dwa razy pożyczałam pieniążki w Profi Credit, dwa razy z sukcesem przeszłam weryfikacje, która jest naprawdę ekspresowa .Raty są świetnie dobrane do możliwości finansowych, a warunki udzielania pożyczki bardzo przejrzyste i jasno opisane.

apros, dnia: Wtorek 27 luty 2018 17:16

Pewnie moja sytuacja nie odbiega od innych. Potrzebowałem szybkiej gotówki, pisałem do rózych firm. Profi credit oddzwoniło najszybciej, mieli świetną ofertę i nie wahałem się ani chwili wziąłem pożyczkę i bardzo łatwo ją spłaciłem.

kalina, dnia: Wtorek 27 luty 2018 17:15

"O szybkich pożyczkach sporo czytałam. Według tego, co piszą są dzisiaj alternatywą dla bankowych kredytów, głównie z racji tego, że może o nie starac się chyba każdy i ja dostanie, spłacając nie ma ryzyka a formalności firmy pożyczkowe ograniczają do minimum. No i czas oczekiwania na gotówkę jest krótki, nie tak jak w banku Dla mnie to idealne rozwiązanie, zaufałam Profi Credit i nie żałuję. "

Alicja Czyż, dnia: Wtorek 27 luty 2018 14:08

Mnie przekonała na początku informacja, że firma jest jedną z najlepszych w Polsce, jeśli chodzi o takie pożyczki w kwotach nawet do 25 tysięcy złotych i jak dowiedziałam się później faktycznie wszystkie warunki wzięcia takiej pożyczki i tego, jak wygląda jej spłata wykładają jak na tacy. To było dla mnie niesamowicie ważne, aby nie pojawiły się w czasie trwania umowy żadne dodatkowe opłaty czy niespodzianki, które mnie zaskoczą, więc firma z wieloletnim stażem i dobrymi opiniami wydała mi się najlepsza. Spłacamy dokładnie tyle, ile podane zostaje na początku, w takim terminie jaki ustalimy, więc dla mnie jest to naprawdę uczciwa opcja.

Radek K, dnia: Wtorek 27 luty 2018 14:02

Warunki jak najbardziej w porządku. Zapoznałem się z nimi już jakiś czas temu i widzę, że naprawdę firma cały czas obstaje przy jednym, a nawet dla stałych klientów pojawiają się korzystniejsze oferty, dlatego moim zdaniem warto właśnie mieć dobrą historię w takim miejscu, spłacać na czas itd., aby na przykład przy kolejnej pożyczce na większą kwotę dostać lepsze warunki spłaty czy mniejsze odsetki. Ja naprawdę doceniam firmy, które zamiast ciągłych promocji dla nowych kładą nacisk na to, aby zadbać o stałego klienta.

Mania Pzn, dnia: Wtorek 27 luty 2018 13:44

Ja, co prawda, potrzebowałam pożyczki na niewielką kwotę, był to tysiąc złotych, jednak bardzo zależało mi na czasie i tym, żeby pieniądze dotarły do mnie jak najszybciej. Zdecydowanie w przypadku takich firm, jak ta możemy liczyć na to, że formalności będą naprawdę ograniczone do minimum, a do tego decyzja będzie już w trakcie pierwszej rozmowy z doradcą. Jeśli znajdujecie się w takich podbramkowych sytuacji, to na pewno warto dokładnie zapoznać się z warunkami pożyczki i zadzwonić do doradcy, bo pożyczkę możemy otrzymać błyskawicznie.

Magdalena z Łodzi, dnia: Wtorek 27 luty 2018 9:21

Rodzina odradzała mi pożyczkę, niestety nie miałam innego wyjścia. W Profi Credit pożyczylam 5 tysięcy. Bardzo dokładnie przeczytałam umowę, więc oczywiste dla mnie było to że raty muszę spłacać na czas- tak też robiłam. Przez cały okres spłaty pozyczki nie miałam żadnego problemu. Dlatego też szczerze mogę polecić tą pożyczkę.

woolka, dnia: Poniedziałek 26 luty 2018 21:14

Nie moge powiedzieć ani jednego złego słowa o Profi Credit. Bardzo sobie cenie ich pomoc,jeżeli chodzi o nagłe zwiększenie finansów w mojej firmie. Krzystam i korzystać będę, mają świetne warunki dla przedsiębiorców.

jadia, dnia: Poniedziałek 26 luty 2018 21:14

Polecam mocno, świetna firma, dobra obsługa, sama strona bardzo intuicyjna. Jestem bardzo zadowolona z warunków.

karmit, dnia: Poniedziałek 26 luty 2018 21:13

Jako przedsiębiorca polecam Profi Credit ze względu na podejście do klienta i szybkie wydawanie decyzji. Obsługa bardzo wykwalifikowana, doświadczona i profesjonalna, sama współpraca przebiega fenomentalnie, oby więcej takiech instytucji.

zakasa, dnia: Poniedziałek 26 luty 2018 21:12

Zastanawiam się dlaczego ludzie tak krytykują te pożyczki, przecież to naprawdę dobra opcja dla osób które z różnych względów dostają odmowę z banku. Mnei na przykład uratowali sytuacje gdy zachorowałam i potrzebowałam rehabilitacji.

jabuka, dnia: Poniedziałek 26 luty 2018 21:03

Oszczędzaliśmy na wesele, brakło nam jednak na obrączki , zwróciliśmy się do profi credit o pożyczkę 2 tysiące, szybko dostaliśmy pieniążki, po weselu spłaciliśmy kredyt.

monster, dnia: Poniedziałek 26 luty 2018 21:00

Mają ode mnie duży plus za przejrzystość umów, naprawdę są godni polecenia. Nigdy nie byłem zwolennikiem takich firm, ale przekonałem się że w przypadku Profi Credit można im zaufać.

diobel, dnia: Poniedziałek 26 luty 2018 20:54

Profesjonalna firma pożyczkowofinansowa. Bardzo polecam, mają świetne warunki udzielania pożyczek przedsiębiorcom,jestem jednym z nich i śmiało polecam z nimi współpracę.

Sonia, dnia: Niedziela 25 luty 2018 9:20

Warunki pożyczki są jak najbardziej na plus. Profi Credit nie wymaga BIKu, do tego możemy liczyć na minimum formalności a pieniądze pojawiają się na naszym koncie w bardzo szybkim czasie. Również ze spłatą nie ma żadnych problemów. Ja polecam.

Jesionowska, dnia: Niedziela 25 luty 2018 9:19

Pracuję na umowę zlecenie i myślałam, że przez to nie będę mogla otrzymać pożyczki w żadnej firmie. Znajoma powiedziała mi, że mam spróbować w Profi Credit i tak też zrobiłam. Jestem zadowolona, świetne podejście do klienta, wysoka jakość świadczonych usług. Wszystko na plus. Raty niewielkie, bez problemu daję radę spłacać swoją pożyczkę.

Olga P., dnia: Sobota 24 luty 2018 21:25

Firma udziela pożyczek na naprawdę spore kwoty przy zachowaniu minimum formalności. Warunki do spełniania są proste, chociaż nie ma co samemu gdybać czy otrzymamy pożyczkę, a warto od razu skontaktować się z doradcą i dopytać o wszystkie szczegóły. Solidna wiedza na temat pożyczki, którą bierzemy, to podstawa, tym bardziej, jeśli decydujemy się na taką na dwa czy trzy lata. Jak najbardziej korzyści takiej pożyczki jest wiele, chociażby to, że bank może nam nigdy nie udzielić kredytu na taką kwotę jak ta firma, ale wszystko róbmy z głową.

Barka, dnia: Sobota 24 luty 2018 21:12

Ja również mam bardzo dobre zdanie, jeśli chodzi o warunki kredytu, ale też to w jaki sposób są one przedstawione i jak można liczyć na pomoc doradców. Dla mnie, jako dla osoby, która decydowała się na swoją pierwszą pożyczkę w życiu bardzo ważne było to, aby warunki były bardzo jasne, przejrzyste, a w razie jakichkolwiek moich wątpliwości, które nie ukrywam, ze się pojawiały, żebym mogła zapytać o każdą, nawet najdrobniejszą sprawę doradcę i tak też było, mają naprawdę wykwalifikowany zespół, więc nawet, jeśli czegoś nie rozumie na ich stronie, to warto od razu wykonać telefon.

Aleksandra Swec, dnia: Sobota 24 luty 2018 10:35

Pożyczkę spłaciłam już jakiś czas temu. Nie miałam w związku z tym żadnych problemów. Profesjonalna kadra i obsługa, umowa na dobrym warunkach, a raty dostosowane do moich możliwości.

Hania, dnia: Sobota 24 luty 2018 10:33

Długo zastanawiałam się nad pożyczką. Bałam się, że nie będę w stanie spłacić jej z odsetkami. Na każdym kroku ludzie przestrzegają przed takimi szybkimi pożyczkami. Natomiast nie miałam wyjścia, podpisałam umowę z Profi Credit i nie żałuję absolutnie niczego.. Ja polecam.

Alka, dnia: Piątek 23 luty 2018 22:10

Ja nie mogę się pochwalić jakimś dużym doświadczeniem, jeśli chodzi o pożyczki, jednak cieszę się bardzo,że pierwsza firma, na którą trafiłam, okazała się tak solidna i uczciwa. Profi Credit od samego początku jasno przedstawia nam warunki pożyczki, do tego każdą naszą wątpliwość może rozwiać doradca, z którym możemy porozmawiać po wypełnieniu formularzu na stronie. Jak dla mnie firma bardzo stawia na klienta i też to, aby pożyczki brały osoby świadome oferty i jej wszystkich warunków.

Natalia, dnia: Piątek 23 luty 2018 8:20

Długo zastanawiałam się gdzie wziąć pożyczkę, znajomi bez zastanowienia polecali mi Profi Credit i to właśnie tutaj zdecydowałam się na pożyczkę. Nie żałuję. Otrzymałam tyle ile chciałam na bardzo dobrych warunkach, ze spłatą też nie było problemu. Polecam.

mężatka, dnia: Piątek 23 luty 2018 8:13

Zabrakło mi kilku tysięcy na wesele. Wraz z moim już obecnym mężem, sami organizowalismy wesele. Niestety kilku wydatkow nie zaplanowalismy wczesniej, stąd ta pożyczka. Otrzymaliśmy ją szybko i bez żadnych problemow, co jest dla nas duzym plusem. Rownie szybko ją spłaciliśmy. Możemy polecić z czystym sercem.

romero, dnia: Czwartek 22 luty 2018 20:25

Akurat musiałem w zeszłym roku skorzystać z szybkiej pożyczki, trafilem na profi credit przypadkiem i tak zostałem. Bardzo dobre waunki dają, wszystko rozpisane jest zrozumiałym językiem na umowie, a w razie pytań chętnie odpowiadają. Bardzo rzetelna firma.

Zadowolona Klientka, dnia: Środa 21 luty 2018 8:43

Korzystałam z oferty pożyczki w Profi Credit i generalnie nie ma się czym przejmować, wszystko jest w porządku. Oczywiście jedyną zasadą oraz wymogiem jest przestrzeganie terminów.

Mam nadzieję, że firma pożyczek finansowych, dnia: Środa 21 luty 2018 8:08

Jesteśmy obsługą pożyczek Hope Elinal. Zapewniamy zarówno finansowanie długoterminowe, jak i krótkoterminowe. Oferujemy bezpieczne i poufne pożyczki o bardzo niskim oprocentowaniu 2% rocznie, pożyczki osobiste, kredyty konsolidacyjne, venture capital, pożyczki biznesowe, kredyty korporacyjne, kredyty edukacyjne, pożyczki mieszkaniowe i pożyczki z dowolnego powodu! Jesteśmy zaufaną alternatywą dla finansowania bankowego, a nasz proces składania wniosków jest prosty i bezpośredni. Nasza pożyczka waha się od 5 000,00 USD do 25 000 000 000,00 USD. (Dwadzieścia pięć milionów dolarów). Informacje dodatkowe: szybko stajemy się prywatnym, dyskretnym i zorientowanym na usługi wyborem kredytów na ogólne pożyczki. Jesteśmy firmą, do której należy się zwrócić, gdy tradycyjne źródła pożyczek zawodzą. Jeśli jesteś zainteresowany, nie wahaj się skontaktować się z nami za pomocą wiadomości e-mail pod adresem kplenders@outlook.com

Iga z Warszawy, dnia: Poniedziałek 19 luty 2018 9:21

Absolutnie nie rozumiem tych negatywnych opinii, które krążą na temat Profi Credit. Gdybym miała sugerować się tymi złymi opiniami, nigdy nie skorzystałabym z pożyczki. Wszystko dokładnie mamy zawarte w umowie, którą podpisujemy - czyli zgadzamy się na wszystkie warunki. Ja osobiście mogę polecić tą firmę, uważam że Profi Credit to poważna i rzetelna firma.

Marianna, dnia: Środa 14 luty 2018 20:58

Moja mama wzięłą tu pożyczkę, musiała pilnie zrobić remont w kuchni, a jest na emeryturze, więc w banku tylko popatrzyli na nią z politowaniem... Szkoda gadać! W Profi Credit dostała tyle, żeby raty ją nie przerosły, wszystko jej wytłumaczyli rzetelnie, pomogli, wyjasnili. Spłaca sobie powoli, regularnie. I cieszy się nową kuchnią!

krystynazgazowni, dnia: Środa 31 styczeń 2018 21:10

NIE POLECAM !!!! Jesli potrzebujecie szybkiej kasy idzcie do providenta albo innej chwilówki! Profi credit to bandyci! Jesli spóźnisz się z ratą - wydzwaniają po 1000 razy dziennie. A sytuacje są różne...życie. Nachodzą w domu! Non stop i grożą! Dodatkowo - naklejają na drzwi kartke "DŁUŻNIKU!!! WINDYKACJA CIE SCIGA" dokładnie tak! WSTYD I PATOLOGIA! Bo ludzie mają różne problemy z życiem ale i z płynnością finansową. Tu nie ma gadki! Nie wierzcie w te sztuczne komentarze kupione przez tą firmę. Ja tez się naciełam na to! Płaciłam zawsze w terminie. Raz mi się noga obsunęła a tu takie bandyctwo! NIE POLECAM NIGDY!!!! Chyba, że ktos lubi ekstremalne sytuacje i uwielbia jak mu się zawał zbliza :-(

sadu, dnia: Poniedziałek 29 styczeń 2018 18:35

O Profi Credit mogę powiedzieć tyle że dla mnie jest to najlepsza firma udzielająca szybkich pożyczek na rynku. Mam do nich ogromne zaufanie, pracują tam świetni ludzie, którzy wiedzą co to pomoc drugiemu człowiekowi.

mowesto, dnia: Poniedziałek 29 styczeń 2018 18:33

Musiałem opłacić całe czesne na studiach z góry, sam takiej gotówki nie miałem mimo że pracuję, moi rodzice też nie byli w stanie dać mi całości, zapytałem w Profi Credit , bardzo szybko dostałem odpowiedź telefoniczną i mogłem już studiować spokojnie.

soniabaker, dnia: Poniedziałek 29 styczeń 2018 18:30

Przekonała mnie do pożyczki moja przyjaciółka gdy byłam pod ścianą. Zaryzykowałam napisałam do profi credit, nie żałuję, dostałam pożyczkę z bardzo dobrymi ratami.

omen, dnia: Poniedziałek 29 styczeń 2018 18:28

Gdy złamałem nogę i potrzebowałem pieniędzy na rehabilitacje tylko Profi Credyt wyciągneło do mnie pomocną rękę, dostałem pożyczkę na bardzo dobrych warunkach.

Jaskół, dnia: Poniedziałek 29 styczeń 2018 18:27

Dość że mają naprawdę świente warunki jeżeli chodzi o pożyczki, to jeszcze udzielają się charytatwynie. Świetna firma, bardzo przejrzysta, uczciwa i godna zaufania.

koma, dnia: Poniedziałek 29 styczeń 2018 18:25

Gdy w samochodzie okazało się że mam do remontu rozrząd, przeraziłem się, bo cena nie jest niska, a że sam utrzymuje dom, był to dość spory dla mnie wydatek. Wziąłem pożyczkę z Profi Credyt, zaoferowali mi korzystne warunki. Auto naprawiłem dzięki czemu dalej mogłem zarabiać pieniądze.

Kaja Jawor, dnia: Poniedziałek 29 styczeń 2018 18:24

Gdy po komunii synkowi ukradli rower był z rozpaczony. Pieniążki wpłaciliśmy na lokatę, nie mogliśmy ich już wypłacić, rozpacz syna była ogromna. Zwróciłam się o pożyczkę do Profi Credit właśnie na ten cel, decyzje dostałam błyskawicznie, pieniążki na konto również.

Kaja Fiorda, dnia: Poniedziałek 29 styczeń 2018 18:18

Miło czyta się pozytywne opinie mogąc wystawić taką samą. Profi Credit to bardzo dobra firma, nie tylko pod względem udzielania pożyczek ale również pod względem obslugi klienta. Miłe jest również to że udzielają się charytatywnie.

wiviena, dnia: Poniedziałek 29 styczeń 2018 18:16

Potrzebowaliśmy z mężem szybkiej gotówki, to mąż znalazł Profi Credit, dostalśmy decyzje bardzo szybko, nie musieliśmy załatwiać ogromnej papierologii jak w bankach.Decyzja przyszła szybko, pieniążk na koncie były błyskawicznie.

omara, dnia: Poniedziałek 29 styczeń 2018 18:14

Nie jestem chętna na branie pożyczek poza bankiem przez ogólny hejt na nie. Jednak życiowa sytuacja mnie zmusiła i nie żałuję, profi credit naprawdę mi wróciło wiarę w takie firmy i ludzi. Świetni doradcy, świetne warunki.

Agnieszka Wola, dnia: Poniedziałek 29 styczeń 2018 18:11

Na szybko potrzebowałam gotówki na remont pokoju synka. Tylko u nich dostałam takie warunki spłaty rat które były dla mnie korzystne. Kwota nie była duża a mimo to warunki dobre.

Arleta, dnia: Poniedziałek 29 styczeń 2018 18:08

Jestem klientem VIP , wiem że zawsze gdy będę tego potrzebowała to dostanę pieniążki przy minimum formalności i na bardzo dobrych warunkach. Jest t oogromny komfort.

viviena, dnia: Poniedziałek 29 styczeń 2018 18:05

Sama korzystałam nie dawno z ich usług. Potrzebowałam pieniędzy na obóz sportowy dla syna, udzielono mi świetnej pożyczki. Doradca klienta bardzo jasno mi wszystko wytłumaczył, nie było żadnych zasad pisanych małym druczkiem, bardzo rzetelna i wiarygodna firma.

marvel, dnia: Poniedziałek 29 styczeń 2018 18:01

Był czas że synek bardzo chorował, potrzebowaliśmy pieniędzy na lekarstwa i badania, koszt wizyt również był wysoki. Mimo że rodzina bardzo się starała to wciąż było mało, bank nam nie pomógł. Doradca z Profi Credit nawet się nie zastanawiał, przyjął nasze zgłoszenie i nie długi po tym dostaliśmy pozytywną decyzję.

Marzena, dnia: Poniedziałek 29 styczeń 2018 15:51

Przeczytałam wiele negatywnych opinii na temat firm pożyczkowych. Nie wiem jak z innymi firmami, ale ja 3 razy w życiu korzystałam z usług Profi Credit. Zawsze bez problemu, obsługa bardzo miła. Dostosowali raty do moich możliwości. Szczerze polecam.

Urszula, dnia: Poniedziałek 29 styczeń 2018 15:50

Firma bardzo profesjonalna. Pracownicy indywidualnie podchodzą do każdego klienta, osobiście poświęcono mi tyle czasu ile potrzebowałam. Wszystko dokładnie wyjaśnione, bez żadnego pośpiechu. Czarno na białym. Polecam!

Amelia, dnia: Poniedziałek 29 styczeń 2018 15:49

Wiele z moich znajomych korzysta z Profi Credit. Niewiele się zastanawiając też wzięłam pożyczkę, bo akurat potrzebowałam opłacić wakacje swojej córki. Każdą niejasną kwestię w umowie (niestety nie jestem zbyt dobra w papirologii), przedstawiciel firmy bez pośpiechu mi wyjaśnił. Raty dostosowano do moich możliwości. Jestem zadowolona, polecam!

Wiktoria B, dnia: Poniedziałek 29 styczeń 2018 11:20

Chciałam pożyczyć w banku 5 tysięcy złotych. Wielokrotnie mi odmówiono. Koleżanka poleciła mi Profi Credit, podobno regularnie z niego korzysta. Byłam nieco negatywnie nastawiona, ale wzięłam i jestem bardzo zadowolona! Gdybym wiedziała od początku, że PC to tak rzetelna firma to nie prosiłabym się banku o te 5 tys !!

Ola, dnia: Poniedziałek 29 styczeń 2018 11:19

Profi Credit to jedyna firma, która bez problemu udzieliła mi pożyczki. Wszystkie formalności szybkie i na najwyższym poziomie. Jestem bardzo zadowolona.

Beata, dnia: Poniedziałek 29 styczeń 2018 10:30

Pełen profesjonalizm. Obsługa dokładnie wytłumaczyła mi kilka niezrozumiałych przeze mnie kwestii. Umowa bez żadnych haczyków. Wybrali dogodną dla mnie opcję ilości oraz wysokości rat. Szczerze mogę polecić.

Małgorzata, dnia: Poniedziałek 29 styczeń 2018 10:29

Profi Credit to bardzo uczciwa firma. Grunt to dobrze czytać umowy oraz wszystkie ich zapiski, przecież powinniśmy wiedzieć co podpisujemy. W taki sposób żadna rata, oraz jej wysokość nie powinna nas zaskoczyć. Ja osobiście jestem bardzo zadowolona.

Ania P, dnia: Poniedziałek 29 styczeń 2018 10:27

Jednym z największych plusów Profi Credit, jest fakt, że na pożyczkę może pozwolić sobie każdy. Nawet osoba, której dochody nie przekraczają 1000zł netto miesięcznie. Uważam, że to porządna firma, która dba o swoich klientów. A każda umowa wykonywana jest precyzyjnie.

Danuta, dnia: Środa 24 styczeń 2018 10:21

Wszystkie formalności załatwiłam w ekspresowym tempie, czym jestem bardzo pozytwnie zaskoczona. Spłata pożyczki zajęła mi tylko 10 miesięcy, ale wracając do najważniejszego – pieniądze na moim koncie pojawiły się w ciągu jednego dnia! Dzięki temu mogłam od razu opłacić wszystkie swoje zalegle rachunki.

Teresa, dnia: Wtorek 23 styczeń 2018 9:45

Brałam pożyczkę w 3 różnych firmach. Bez dwóch dwóch zdań przyznaję, że to Profi Credit wygrywa w moich oczach. Pieniądze pojawiają się na koncie w bardzo szybkim czasie. No i ta profesjonalna obsługa, to wielka zaleta!

Justyna, dnia: Piątek 19 styczeń 2018 11:34

Potrzebowałam szybkiej gotówki. O kredyt nie mogłam się ubiegać, ponieważ jeden już miałam. Na szczęście z pomocą przyszło mi Profi Credit. Bardzo dobry kontakt, duże zainteresowanie klientem. Raty spłaciłam w terminie, dlatego też nie miałam żadnych problemów.

Arek, dnia: Czwartek 18 styczeń 2018 21:10

Pożyczałem tam tylko raz jednak nie miałem z nimi żadnego problemu. Wziąłem spłaciłem i byłem zadowolony.

Bożena, dnia: Czwartek 18 styczeń 2018 15:30

Ja bez dwóch zdań mogę polecić Profi Credit. Gdybym sugerowała się negatywnymi komentarzami w Internecie, to niewiele bym zdziałała. Polecam wybrać się do odziału Profi Credit, bądź zadzwonić na infolinię. To profesjonalna oraz rzetelna firma.

klementyna, dnia: Środa 17 styczeń 2018 11:25

Profi Credit to jedyna firma która zaprezentowała mi świetne warunki pożyczki. Zostałam fenomenalnie obsłużona, jestem bardzo zadowolona z ich usług.

Henryk, dnia: Wtorek 16 styczeń 2018 9:24

Brałem pożyczkę biznesową, jako przedsiębiorca jestem wymagający. Oni naprawdę te wymagania spełnili, polecam współpracę.

Kamil, dnia: Poniedziałek 15 styczeń 2018 22:53

Super są ich pożyczki. W zeszłym roku brałem 3 pożyczkę. Spłaciłem ją bez problemu. Zdecydowanie jestem z nich zadowolony.

Habin, dnia: Poniedziałek 15 styczeń 2018 11:35

Najlepsza pożyczka chybanna rynku. Przy moich zobowiązaniach dali mi takie raty które nie obciążały dotkliwie mojego budżetu miesięcznego.

Adam Nawal, dnia: Niedziela 14 styczeń 2018 19:41

Uczciwi, profesjonalni. Warunki pożyczek są przejrzyste i zrozumiałe dla każdego. Nie jednokrotnie ratowali mnie z opresji finansowych.

Emil, dnia: Niedziela 14 styczeń 2018 13:44

Profesjonalizm, szybkie pożyczki, minimalna ilość formalności i dogodny czas kredytowania. To są cechy, które do mnie przemawiają przy kolejnych pożyczkach u nich.

Radek, dnia: Niedziela 14 styczeń 2018 13:26

Myślę, że jest to bardzo dobra firma pożyczkowa. Brałem u nich wielokrotnie pożyczki i za każdym razem po spłacie byłem z nich zadowolony. Myślę, że warto sobie zobaczyć ich ofertę.

Kam-il, dnia: Niedziela 14 styczeń 2018 13:17

To jedna z nielicznych pożyczek, które mogę Wam polecić. Nie ma u nich za wielu formalności, a przyznawalność jest duża. Wniosek możecie składać zarówno online jak i w oddziale. Czasami gdy brakuje Wam jakiś informacji warto skorzystać z ich infolinii :)

Kordian, dnia: Sobota 13 styczeń 2018 21:19

Miałem u nich kiedyś pożyczkę i mam pozytywne odczucia co do tej firmy. Na razie nie potrzebuję kasy jednak jeżeli tak się zdarzy to na pewno tam sobie zajrzę.

joanna, dnia: Czwartek 4 styczeń 2018 12:50

mogę polecić

Goguś, dnia: Piątek 6 październik 2017 20:05

Unikajcie jak ognia!!! Ta firma się nadaję do wystrzelenia jak najdalej od ludzi którzy pod tzw ścianą biorą ta lichwę. Oby Prokuratura w Bielsko-Białej i inne prokuratury jak najszybciej całe to g.... odesłali tam gdzie ich miejsce. Ludzie zgłaszajcie ich z art. 286 kk do prokuratury.

Gość, dnia: Wtorek 11 lipiec 2017 16:06

po jakim czadie mozna dobrac kredyt w profikredyt?

Natalia, dnia: Piątek 7 lipiec 2017 6:59

Ile się czeka na odpowiedź czy ktos dostanie pożyczkę czy tez nie ?

Gość, dnia: Piątek 23 czerwiec 2017 14:55

czy moge przez telefon zlozyc wniosek w profi credit?

Gość, dnia: Wtorek 13 czerwiec 2017 1:06

jakie dochody trzeba posiadac zeby uzyskac pozyczke w profi kredyt?

Gość, dnia: Wtorek 13 czerwiec 2017 1:06

czy profi credyt da mi pozyczkdm jak jestem w bik?

dust, dnia: Poniedziałek 8 maj 2017 23:36

Ode 5 z plusem, dobra firma polecam. Szybko sie dostaje kase na konto, malo formularzy do wypelniania na obsludze sa ogolnie przychylni klientowi da sie wszystko zalatwic

waszczu, dnia: Poniedziałek 8 maj 2017 23:06

Ja bralem z Profi Credit żeby troche sobie dołożyć do nowego mieszkania jak sie wprowadziliśmy, na poczatku przydaje sie wolna gotówka bo jest masa nieplanowanych wydatkow, dodatkowe meble itd. Pożyczka uczciwa, bralismy 20 tys zl

piott, dnia: Niedziela 19 marzec 2017 13:39

Ludzie to jest hamsto w biały dzień kobiety z działu widykaci to patologia nie biezcie tam kredytu to złodzieje oszuści dział widykaci nadaje się do spzotania ulic i to podejzewam ze byl9 by dlanih za trodne

Rybka, dnia: Piątek 10 marzec 2017 21:00

Nie bierzcie u nich pozyczki maz wzial 3000 a do splaty ma 12000 i co chwila strasza prokuratura i kodeksem karnym z paragrafu 286 ze niby moj maz wyludzil od nich pieniadze zalosni sa chamstwo w tej firmie jest 

Gość, dnia: Czwartek 2 luty 2017 14:01

czy majac pozyczke z ubezpieczeniem mam prawo do zwrotu ubezpieczenia

Gość, dnia: Czwartek 2 luty 2017 13:59

jak szybko jest decyzja w profi credit ?

Marek, dnia: Poniedziałek 23 styczeń 2017 19:02

Oni się nie pierdola

Gość, dnia: Poniedziałek 5 grudzień 2016 14:33

czy profi kredyt sprawdzs krd

Gość, dnia: Czwartek 3 listopad 2016 1:56

jak dlugo czeka sie na przelew pożyczki w Profi credit ul browarna bielsko biała ?

Gość, dnia: Wtorek 11 październik 2016 14:23

Jak długo czeka się na przelew po podpisaniu umowy

Gość, dnia: Wtorek 4 październik 2016 16:40

polecam, zresztą wystarczy spojrzeć na opinie, większość pozytywna, nie ma się nad czym zastanawiać, pożyczka z konkretną kwotą i minimum wymagań od klienta!

stefan, dnia: Sobota 17 wrzesień 2016 22:16

Polecam.Nie ma przymusu u nIch brac ale jeśli zależy ci a inni odmawiają musisz być swiadom ze tanio nie będzie. narzekanie ze przy nie spłacaniu odzywa windykacja są śmieszne..to nie instytucja harytatywna a pozyczka dla swiadomego kredytobiorcy

karaluszek, dnia: Piątek 19 sierpień 2016 12:22

Odradzam wszystkim kto chciałby wziąść kredyt w tej firmie.Wzięłam kredyt na 9 tysięcy a do spłaty mam prawie 21 tysięcy.Rozbój w biały dzień, dlatego ostrzegam wszystkich nie brać w tej formie. Windykatorzy nawiedzają cię w domu,rozpytują sąsiadów gdzie jesteś czy tu mieszkasz,wizyty są w godzinach popołudniowych i wieczornych 21,21,30.

Gość, dnia: Wtorek 16 sierpień 2016 14:42

czy niespłacenie pożyczki w profi credit grozi więzieniem?

Gość, dnia: Czwartek 11 sierpień 2016 17:04

po jakim czasie zapada decyzja o przyznanym kredycie w profi credit?

Gość, dnia: Czwartek 11 sierpień 2016 17:00

Jak długo czeka się na gotowke w profikredyt?

Gość, dnia: Czwartek 11 sierpień 2016 16:55

jak dlugo ida pieniadze z profi credit na konto?

Timba31, dnia: Piątek 5 sierpień 2016 13:55

To chyba najlepsze pożyczki jakie dotąd brałem. Profi Credit ma długie terminy spłacania, przez co szybko wyszedłem z długami na prostą

Oleczkaq1, dnia: Piątek 5 sierpień 2016 12:41

Potrzebowałam pieniążków na zakup nowej pralki a nie miałam za co ją kupić więc szybka pożyczka w Profi Credit bardzo mi pomogła. No i spłacam kiedy chcę praktycznie

Gość, dnia: Sobota 30 lipiec 2016 11:42

ile czeka sie na kase?

Paweł, dnia: Wtorek 26 lipiec 2016 0:00

Szczerze polecam Profi Credit, brałem u nich pożyczkę na rozruch firmy, okazali się nieocenieni. Wszystko bardzo szybko i sprawnie, chętnie do nich jeszcze wrócę, gdy będę potrzebował pieniędzy.

Magda, dnia: Poniedziałek 25 lipiec 2016 23:58

Szczerze polecam firmę Profi Credit. Pożyczka bardzo szybka, miła obsługa, pieniądze szybko na koncie. Pożyczka na dowód. Oprocentowanie nie jest wysokie.

Gość, dnia: Poniedziałek 25 lipiec 2016 12:48

czy dostane pozyczke z profi credit jak jestem w krd

Gość, dnia: Wtorek 19 lipiec 2016 16:16

kosmiczne, dlatego nikt nie pisze jakie

Gość, dnia: Wtorek 19 lipiec 2016 15:28

a jakie te oprocentowanie? bo nie mogę znaleźć informacji

krol michal, dnia: Poniedziałek 18 lipiec 2016 11:01

Pieniądze przesyłają na konto a cała procedura trwa bardzo szybko. Obsługa wytłumaczyła co i jak. Oprocentowanie znośne.

Marzena, dnia: Poniedziałek 18 lipiec 2016 10:44

Warto warto i jeszcze raz warto, potrzebowałam szybko pieniędzy na moje wesele, wzięłam w Profi Credit, wszystko odbyło się szybko i sprawnie przez co bardzo mi pomogli.

Gość, dnia: Czwartek 14 lipiec 2016 15:52

jak starac się o drugą pożyczkę?

Jola, dnia: Wtorek 12 lipiec 2016 17:31

Też polecam Profi Credit. Nigdy nie miałam problemu z tą firmą. Po mimo długu udzielili mi pożyczkę. Jestem im bardzo wdzięczna.

Wiktoria, dnia: Niedziela 10 lipiec 2016 22:00

Jeśli zawsze płacisz na czas to na pewno nie odmówią. U nich łatwo można dostać pożyczkę na dowód. Też spłacałam dwie, ale i tak mi dali. Myślę, że warto i można im zaufać.

ela, dnia: Sobota 9 lipiec 2016 18:06

No cóż mają wysokie ubezpieczenie ale jak potrzebujesz daja ja miałam dwie pożyczki jedna już spłacilam drugą jeszcze6 rat myśle że jak będę w potrzebie to mi nie odmówią zawsze płace na czas .

Gość, dnia: Sobota 9 lipiec 2016 11:27

ile idzie przelew z profi credit

Gość, dnia: Sobota 9 lipiec 2016 11:27

ile trzeba czekac na nastepna pozyczke w profi credit

Kazimierz, dnia: Wtorek 5 lipiec 2016 16:07

Jak się nie płaci rat to nic dziwnego. Ja brałem u nich pożyczkę na 5.000 tysięcy i oprocentowanie nie było wysokie. Pamiętałem o terminach spłat i udało się na spokojnie spłacić. Szczerze polecam Profi Credit.

Gość, dnia: Niedziela 3 lipiec 2016 13:07

Dodam jeszcze ze na tym nie koniec bedzie pozew zbiorowy zobaczcie sobie na innych forach co to za firma odradzam 

Piotr, dnia: Niedziela 3 lipiec 2016 13:05

Nie bierzcie zadnych pozyczek z mafijnej firmy ja wziolem 3.600 a teraz musze oddac prawie 18.00 !!!! Windykatorka przyjeżdża straszy policja szkoda ze.jej nie nagralem.

Elonora, dnia: Piątek 1 lipiec 2016 17:51

Ile się czeka na przelew

Gość, dnia: Wtorek 28 czerwiec 2016 16:57

jakie raty płaci sie u nich?

Henryk, dnia: Poniedziałek 27 czerwiec 2016 21:16

Ja bardzo szybko dostałem pieniądze na konto. Może mieli jakiś problem techniczny. Według mnie to uczciwa firma i bardzo profesjonalna.

Halina 12, dnia: Piątek 24 czerwiec 2016 9:03

brałam pożyczkę na kwote 10.000 zł. w środę a pieniądze miałam dopiero w poniedziałek a dlatego że na pieniądze czeka się dwa, trzy dni nie licząc soboty i niedzieli bo w weckend nie pracują ale się doczekałam

xxx, dnia: Czwartek 23 czerwiec 2016 16:44

Ja już od dwoch dni czekam na przelew (umowa podpisana), a pieniędzy dalej nie ma na koncie, w biurze regionalnym informują ze pożyczka została wypłacona, na infolinii twierdza co innego, jakaś kpina

Michał, dnia: Wtorek 21 czerwiec 2016 15:49

Pieniądze przesyłają na konto. Cała procedura w Profi Credit trwa bardzo szybko. Obsługa bardzo pomocna, wytłumaczyła co i jak. Oprocentowanie znośne, w zależności od kwoty pożyczki.

Klaudia, dnia: Poniedziałek 20 czerwiec 2016 16:06

Firma uczciwa, godna polecenia. Dostałam od nich pożyczkę na dowód bez problemu. Obsługa bardzo pomocna, dostosowali raty do moich możliwości.

Gość, dnia: Piątek 17 czerwiec 2016 10:48

po jakim czasie od podpisania umowy w profi credit dostane pieniądze?

Weronika, dnia: Wtorek 14 czerwiec 2016 14:46

Brałam w Profi Credit pożyczkę i uważam że mają dobrą ofertę. Ze spłatą nie męczyłam się, po 8 miesiącach udało wszystko zwrócić. A pieniądze przesłali na konto, tez długo nie czekałam.

Kasia, dnia: Poniedziałek 13 czerwiec 2016 15:17

Też brałam w Profi Credit pożyczkę. Szybko dostałam pieniądze na przelew. Polecam ich usługi. Szybko, sprawnie i profesjonalnie.

Gość, dnia: Piątek 10 czerwiec 2016 16:59

ile sie czeka na pieniadze po podpisaniu umowy z profi credit?

Gość, dnia: Piątek 10 czerwiec 2016 16:58

do ktorej robią przelewy w proficredit ?

Wojtek, dnia: Środa 8 czerwiec 2016 22:30

Też kiedyś u nich wziąłem pożyczkę i wspominam dobrze. Nie miałem jakiś problemów. Szybko i bezpiecznie wszystko poszło. Profi Credit to jedna z tych lepszych firm wg mnie.

gosc, dnia: Środa 8 czerwiec 2016 20:29

Proszę mi napisac czy papiery ktoś przywozi do podpisu

Anna, dnia: Środa 8 czerwiec 2016 18:13

Pożyczka w Profi Credit jak mnie jest na dobrych warunkach. Firma bardzo uczciwa i rzetelna. Można im zaufać.

Jadwiga, dnia: Środa 1 czerwiec 2016 18:45

Pomimo małego zadłużenia udało mi się dostać u nich pożyczkę na 3 tys. Zaufali mi a ja im. Uczciwa i długoletnia firma. Można się dogadać.

Kuba, dnia: Środa 1 czerwiec 2016 18:02

Również polecam tę firmę. Mi bardzo pomogli, bez problemów dostałem kredyt.

Gość, dnia: Wtorek 31 maj 2016 12:55

jaka bede miala rate za 10 tys pozyczki w profi credit?

Gość, dnia: Środa 25 maj 2016 14:33

Jak najbardziej polecam pożyczkę z tej firmy. Szybko i bez problemów można dostać pieniądze na dowód. Nie sprawdzają BIK.

Joanna, dnia: Wtorek 24 maj 2016 9:09

Profi Credit najlepsza firma pożyczkowa! Już kilka razy udało mi się u nich uzyskać pożyczkę na dowód i mimo, nieciekawej historii w BIK. Gdyby nie oni to nie wiem. Polecam szczerze.

Gość, dnia: Poniedziałek 23 maj 2016 17:56

czy kolejna pożyczka w profi credit możliwa jest dopiero po całkowitym spłaceniu pierwszej pożyczki?

Gość, dnia: Czwartek 19 maj 2016 8:25

ile mozna spoznic sie z rata w profi credit?

Anna, dnia: Środa 18 maj 2016 10:58

Moim zdaniem warto wziąć pożyczkę w Profi Credit. Firma uczciwa i bezproblemowa. Wszystko bardzo szybko się potoczyło i w dodatku bez jakichkolwiek komplikacji.

Roman, dnia: Wtorek 17 maj 2016 19:16

Mi pieniądze przesłali szybko na konto. Udało się wszystko bez problemu. Obsługa bardzo miła i profesjonalna. Wszystko bez zarzutu :)

Gość, dnia: Poniedziałek 16 maj 2016 21:17

ile czasu trzeba czekac w profi credyt na przelew piniedzy?

Gość, dnia: Poniedziałek 16 maj 2016 21:14

ile trzeba oddać za 3 tys z profi credit?

Gość, dnia: Środa 11 maj 2016 12:46

Ja wziełam pożyczkę na ślub, bo nie było innego wyjścia. Udało nam się spłacić ją po roku. Nie mam żadnych zastrzeżeń do firmy. Obsługa bardzo miła, wszystko mi wytłumaczyli.

Ula, dnia: Poniedziałek 9 maj 2016 19:45

Mi dali 10 tys. na 8 miesięcy. Właśnie kończę spłacać raty. Wszystko poszło bezproblemowo. Oprocentowanie ustali wg moich możliwości, więc na prawdę idą na rękę.

Gość, dnia: Środa 4 maj 2016 11:47

jak pożyczę 10 tys na rok to ile będę musiała oddać?

Gosia, dnia: Wtorek 3 maj 2016 12:43

Dla mnie najlepsza firma pożyczkowa to Profi Credit. Brałam u nich nie raz pożyczkę i nigdy mnie nie oszukali. Zawsze bez problemów.

Sylwek, dnia: Poniedziałek 2 maj 2016 16:11

Kredyt szybko dostaliśmy na dowód bez żadnych problemów, miło i szybko. Polecam tę firmę jeśli chodzi o wysoką pożyczkę. Oprocentowanie nie wysokie wtedy, opłaca się.

Gość, dnia: Czwartek 28 kwiecień 2016 17:33

ojciecwzioŁ krdyt w profikredit apszesztawicieltragediacopszyjerzza wyzywaot kw wsztytdlatakiejpowaznej firmy

Gość, dnia: Wtorek 19 kwiecień 2016 10:40

czy moge starac sie o zwrot ubezpieczenia w profi credit?

Robert, dnia: Poniedziałek 18 kwiecień 2016 15:11

Firma uczciwa i jak najbardziej pomocna. Bez zbędnych formalności dostałem pożyczkę. Szczerze polecam!

Karina, dnia: Wtorek 12 kwiecień 2016 22:52

Też brałam pożyczkę w Profi Credit na wesele. Bardzo nam się przydała i nie żałuje. Z firmą dobrze mi się współpracowało. Teraz powoli spłacamy kredyt.

Jan, dnia: Poniedziałek 11 kwiecień 2016 22:22

Pożyczka była mi potrzebna na inwestycję i zdecydowałem się na Profi Credit, ze względu na to, że chciałem dostać kredyt na oświadczenie. Bez problemów uzyskałem kwotę taką jakiej potrzebowałem. Myślę, że warto wziąć u nich pożyczkę.

Barbara, dnia: Czwartek 7 kwiecień 2016 9:56

Ostatnio wzięłam chwilówkę z Profi Credit, córka chciała pojechać na wycieczkę w góry. Firma zaproponowała mi fajną opcję z niskim oprocentowaniem. Teraz już spłaciłam raty :)

Waldemar, dnia: Środa 6 kwiecień 2016 10:29

Też słyszałem dużo dobrych opinii na temat tej firmy, aż sam nie wierzyłem. Kiedyś potrzebowałem wziąć pożyczkę na rozruch firmy. Bez problemu udało mi się spłacić oprocentowanie. Szczerze polecam firmę.

Władek, dnia: Piątek 1 kwiecień 2016 18:12

Też brałem u nich pożyczkę, trochę się obawiałem że zaproponują wysokie oprocentowanie. Ale na prawdę opłaciło się wziąć pożyczkę, razem z żoną potrzebowaliśmy pieniędzy i Profi Credit szybko nam je dostarczyli.

Daria, dnia: Środa 30 marzec 2016 19:59

Moim zdaniem warto skorzystać z oferty Profi Credit. Brałam u nich pożyczkę nie raz i wiem, że to uczciwa i profesjonalna firma. Należy pamiętać o czytaniu umowy, bo to podstawa.

Hania, dnia: Wtorek 29 marzec 2016 15:08

Moim zdaniem warto w tej firmie wziąć pożyczkę. Kilka razy brałam w Profi Credit i nie żałuje. Raty bez problemu spłaciłam, a pieniądze bardzo szybko dostałam.

Karol, dnia: Wtorek 22 marzec 2016 20:09

Według mnie pożyczka w Profi Credit jest w porządku. Niestety trzeba za wszystko płacić, ale oprocentowanie nie jest duże. Potrzebowaliśmy nagle trochę sporo pieniędzy i udało się wziąć pożyczkę.

Iga, dnia: Poniedziałek 21 marzec 2016 23:24

Korzystałam z pożyczki Profi Credit i wszytko było należycie. Dostałam bardzo szybko pieniądze. A ze spłatą nie miałam żadnych problemów.

Gość, dnia: Poniedziałek 21 marzec 2016 22:54

w ile czasu profi credit wyplaca pieniądze

Gość, dnia: Poniedziałek 21 marzec 2016 22:51

na jakich zasadach jest pozyczka w profit credit?

Jacek, dnia: Środa 16 marzec 2016 17:47

Zdecydowałem się na pożyczkę w Profi Credit, ponieważ potrzebowałem szybko pieniędzy. Bez problemu udało mi się ją spłacić. Obsługa bardzo miła i pomocna.

Michalina, dnia: Środa 16 marzec 2016 17:22

Brałam pożyczkę w Profi Credit i jestem bardzo zadowolona. Wiadomo, że nic za darmo nie ma i trzeba zapłacić jakieś oprocentowanie, zwłaszcza, że taką pożyczkę dostaje każdy. Bez problemu spłaciłam raty, więc polecam.

Gość, dnia: Sobota 5 marzec 2016 18:46

następny co myślał że bierze zapomogę a tu się okazało że trzeba oddać i jeszcze jakieś odsetki naliczyli? :)

Gość, dnia: Środa 2 marzec 2016 17:11

czy ktoś zadłużony dostał pożyczkę w profi credit?

Krysia, dnia: Poniedziałek 22 luty 2016 20:12

Ludzie podpisując umowę wiecie ile będzie musieli spłacić . Teraz lamentujecie . Harmonogram spłat jest na stronie Profii Credit .Należy trzymać się regularnych spłat rat i nie będzie problemu . W umowie jest też wszystko opisane . A jeśli będą coś kręcić od tego jest prokurator. Ja mam u nich kredyt i po każdej wpłacie sprawdzam sobie saldo.Można sobie także wydrukować

Ja, dnia: Niedziela 7 luty 2016 14:49

Oni wszystkim daja wiec spokojnie ale radzilabym nie brac !

Gość, dnia: Piątek 5 luty 2016 11:38

jestem w krd otrzymam kredyt w profit Credit?

Gość, dnia: Czwartek 28 styczeń 2016 23:49

ile sie czeka na przelew z profi credit?

Gość, dnia: Piątek 18 grudzień 2015 11:37

jakie bazy sprawdza profi credit?

Gość, dnia: Niedziela 13 grudzień 2015 16:15

czy ktoś was zmusza do brania tam pożyczki? to nie jest tania pożyczka, ale coś za coś, tu nie trzeba mieć czystych baz żeby ją dostać! jak ci nie pasuje to idź do banku, na pewno dostaniesz hahaha

Gość, dnia: Środa 25 listopad 2015 12:10

jak dostać pracę jako doradca profi credit? może podpowie ktoś? I chętnie poznałbym opinie o pracy jako doradca klienta w profi credit

fdsa, dnia: Środa 18 listopad 2015 10:25

witam, czytam o profi credit jestem przerażona !!!!!!!!! choć korzystam z ich usług od lat!!!!!!! ludzie trzeba spłacać w terminie nawet nie mając pełnej kwoty trzeba wpłacić np 100zł a w banku jest inaczej ? nie, tez przyjdzie windykator i poinformuje co i jak Ludzie, odrobina inteligencji to podstawa. nic na słowo wszystko, na piśmie każdy podpisuje umowę z doradca i on ma dbać o nas by było wszystko dobrze. Jak czegoś nie wiecie idzie z pismem i poczekajcie na odpowiedz. jak dostajecie coś z sądu iść a nie unikać/ ściemniać a później zdziwienie ze są jakieś koszty to samo komornik dogadać sie trzeba a nie udawać że nie ma tematu. podsumowując głupoty są tu pisane przez NIEWYPŁACALNYCH OSZUSTÓW/ NACIAGACZY I TYLE

Gość, dnia: Wtorek 17 listopad 2015 13:45

od każdej umowy można odstąpić w określonym czasie na określonych warunkach

Gość, dnia: Wtorek 17 listopad 2015 13:45

profi credit to nie sąd żeby wsadzał do więzienia, a jeśli to był skrót myślowy to za długi w Polsce raczej do więzienia się nie trafia

Gość, dnia: Piątek 13 listopad 2015 12:17

Ile czasu idzie przelew z Profi Credit?

Gość, dnia: Niedziela 8 listopad 2015 21:29

czy możliwe jest odstąpienie od umowy pożyczki w Profi Credit i jak to zrobić?

Gość, dnia: Poniedziałek 2 listopad 2015 15:58

ile sie czeka na pieniadze w profi credit?

Gość, dnia: Środa 28 październik 2015 15:45

duże oprocentowanie ale mają duże kwoty pożyczek i nie sprawdzają bik, coś za coś

Gość, dnia: Piątek 11 wrzesień 2015 12:25

po jakiej transakcji dostałeś tę kasę? czy to znaczy że trzeba coś wpłacić przed pożyczką???

juanmagan, dnia: Piątek 11 wrzesień 2015 9:20

Szukałem w Internecie, czytałem opinie o tej firmie i zdecydowałem, że wezmę u nich pożyczkę. Pozytywnie mnie zaskoczyła firma, tym że kasę po transakcji dostałem w parę chwil. Miałem problemy z samochodem byłem zmuszony wziąć pożyczkę, zwłaszcza ze w tym momencie nie pracuje i w banku kredytu bym na pewno nie dostał.

Gość, dnia: Czwartek 10 wrzesień 2015 10:52

czydostanę kredyt w profi credyt bez pracy?

henryk.marcinek, dnia: Środa 9 wrzesień 2015 21:02

Korzystałem z oferty pożyczek w tej firmie i generalnie wszystko jest w porządku. Chyba jedynym wymogiem, to przestrzeganie terminów . Tak to wszystko szybko i na temat bez zbędnego owijania w bawełnę.

Gość, dnia: Poniedziałek 7 wrzesień 2015 10:40

co za ohy i ahy

Kasix18, dnia: Poniedziałek 7 wrzesień 2015 9:21

Gdy potrzebowałam gotówki, miałam problemy to musiałam zgłosić się do takiej firmy. Ku mojemu zaskoczeniu porządna firma, wszystko błyskawicznie się odbywa i nikomu nie odmawiają. Spłacam sobie teraz raty , w razie wątpliwości mam cały czas z nimi kontakt. Super :)

elizzzzka, dnia: Niedziela 6 wrzesień 2015 21:05

Uwielbiam antyki i stare meble. Zapożyczyłam się w Profi Credit by zrobić renowację komody i innych rzeczy z babcinego pokoju. Salon wygląda świetnie, przytulnie się prezentuje. Obsługa w Profi bardzo profesjonalna, szybka pomoc w razie wątpliwości. Polecam.

Lucynka88, dnia: Sobota 5 wrzesień 2015 20:58

Ja potrzebowałam gotówki na urządzenie salonu no a nie miałam stałej kasy, wiec pożyczka była konieczna. Firma jest dla mnie ok, dostosowałam sobie na własne życzenie maksymalny czas spłaty i nie miałam później żadnych problemów. Polecam, świetnie się z nimi rozmawiało.

Haneczka40, dnia: Czwartek 3 wrzesień 2015 12:44

Remontowałam jadalnię i stwierdziłam, ze przyda się dodatkowa gotóweczka. Pózniej stwierdziłam że do banku nie ma co iść bo zedrą ze mnie tak, że się nie pozbieram. Skorzystałam z usług jakie oferuje Profi Credit i bylam zadowolona. Cała transakcja przebiegla bezproblemowo. Zaletą jest uczciwość co w Polsce jest żadką zaletą, a zwłaszcza w Warszawie.

karwowska, dnia: Czwartek 3 wrzesień 2015 9:39

Szukałam takiej firmy w której przyznawalność pożyczek jest błyskawiczna. Za poleceniem mojej znajomej w Profi wzięłam właśnie kasę. Mogę szczerze powiedzieć , że firma jest godna zaufania, opłaciło mi się u nich wziąć parę tysięcy, szybko i terminowo. Super :)

Karolina@, dnia: Czwartek 20 sierpień 2015 8:30

Krótko i na temat Polecam. Pożyczyłam pieniążki na wyjazd wakacyjny. Pożyczka ta sprawiła, że nie musiałam martwić się tymi wszystkimi formalnościami a na dodatek błyskawicznie pojawiła się na moim koncie. Dzięki temu spełniliśmy swoje marzenia. Polecam, teraz spłacam co miesiąc w dogadanym terminie, jest to ważne , żeby nie zalegać z opłatami :)

Stanisław, dnia: Piątek 14 sierpień 2015 13:12

Osobiście polecam tę firmę, profesjonalna kadra, warunki korzystne, wszystko przebiega bezproblemowo i bez zarzutu. Pożyczkę już spłaciłem i nie miałem żadnych problemów, każdego miesiąca spłacałem wyznaczoną kwotę i w terminie wszystko uregulowałem.

Natalia, dnia: Czwartek 23 lipiec 2015 15:37

Nie bierzcie pozyczki z tej firmy. Wzielam 4 tysiace i musze oddac jeszcze raz tyle czyli 8 tysiecy. Podpisalam pusty weksel i teraz spoznilam sie z wplata o dwa tygodnie. W umowie jest wpis ,ze mozna spoznic sie o miesiac . Jestem zastraszana sms ,chca przyjechac do domu i wymusic splate calosci pozyczki chociaz mam umowe na dw lata.

vaniliator, dnia: Czwartek 16 lipiec 2015 11:49

Warto skorzystać z usług Profi Credit. Można brać u nich wysokie kwoty. Ofertę mają przystępną a cała usługa jest terminowa bezpieczna i nie mam żadnych uwag co do ich profesjonalizmu.

Ryszard, dnia: Poniedziałek 6 lipiec 2015 11:47

Obiecałem wnukom wycieczkę do Krakowa ale z mojej renty nie byłbym w stanie opłacic takiego wyjazdu. Sasiad dał mi numer tel do formy Profi Credit – pożyczek online. Zadzwoniłem i podczas jednej rozmowy uzyskałem decyzje o przyznaniu kredytu. Bardzo korzystne raty nie zrujnuja mojego budzetu. Bardzo się cieszę ze jest cos takiego ja Profi Credit bo tylko dzieki nim mogłem sprawic wnukom ogromna radość.

Klient warszawa profi Credite, dnia: Piątek 6 marzec 2015 13:47

Polecam mam i chwale Bez wpłat i uczciwie Warszawa Podaję ich strone gdzie muzna zlozyc wniosek i oni dalej załatwia pozyczkiwarszawa.proficredit.pl

Gość, dnia: Piątek 6 marzec 2015 9:11

czy to prawda że mają opłaty przedwstępne?

Gość, dnia: Środa 3 wrzesień 2014 11:10

czy dają pożyczki na konto?

Gość, dnia: Wtorek 6 maj 2014 10:11

jak ich oferta ma się np do providenta? warto?

Dodaj opinię o Profi Credit

  1. Przeładuj
www.ProfiCredit.pl

PROFI CREDIT Poland Sp. z o.o.

ul. Browarna 2
43-300 Bielsko Biała
telefon: (33) 499 60 00

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek:
7:00 – 19:00