TeleGotówka

TeleGotówka.pl to kolejna strona zajmująca się pośrednictwem między pożyczkodawcami, a klientami, którzy chcą pożyczkę otrzymać. Firma ta nie udziela sama z siebie pożyczek, nie ma również prawa decyzyjnego, czy klient korzystający za jej pośrednictwem z możliwości złożenia w wniosku pożyczkę dostanie. Gwarantuje nam za to rzetelność i aktualność informacji zamieszczanych na swojej stronie internetowej.

Jak to działa?

Można otrzymać zarówno oferty pożyczek chwilówek jak i pożyczek gotówkowych na dłuży termin - do 48 miesięcy. Kwoty jakie możemy pożyczyć to od 500 do 25 000 złotych. Pożyczkę może dostać także osoba mająca już komornika nad sobą. Ponadto trzeba być w wieku do 18 do 80 lat i mieć obywatelstwo polskie, oraz konto w polskim banku. Zaświadczenie o dochodach nie w każdym wypadku będzie potrzebne.

Żeby skorzystać z "szybkiej gotówki na pilne potrzeby" wystarczy wypełnić zamieszczony na stronie krótki formularz, gdzie musimy podać imię i nazwisko, numer telefonu ,kod pocztowy, e-mail i numer PESEL, oraz zaznaczyć zgody na przetwarzanie danych osobowych, otrzymywanie informacji reklamowych i że zapoznaliśmy się z regulaminem strony. Po wypełnieniu tego krótkiego formularza jakiś partner TeleGotówki powinien się do nas odezwać z propozycją.

Co trzeba wiedzieć?

Niestety nigdzie nie ma wymienionych partnerów serwisu, czyli firm do których trafia nasze zapytanie. Dlatego też nie można przewidzieć ile faktycznie pieniędzy pożyczymy oraz ile nas to będzie kosztować. Ogromnym plusem jest brak opłat za skorzystanie z możliwości wypełnienia formularza na stronie. Natomiast pojawiają się bardzo często opinie, że na reakcję ze strony potencjalnego pożyczkodawcy trzeba długo czekać. Jeśli więc śpieszy się nam i potrzebujemy pożyczki na już lepiej jest skontaktować się bezpośrednio z jakąś firmą pożyczkową czy złożyć wniosek online bezpośrednio na stronie chwilówki.

TeleGotówka Opinie

Gość, dnia: Czwartek 2 luty 2017 13:57

brał ktoś u nich pożyczke? napiszcie swoje opinie

Dodaj opinię o TeleGotówka

  1. Przeładuj
www.TeleGotowka.pl

WILLA.PL

ul. Staszica 17
41-800 Zabrze

Godziny otwarcia