Złota Rybka

Złota Rybka to pożyczka ratalna w której spłatę rat można rozłożyć nawet na 30 miesięcy. Pożyczka skierowana jest do osób, które ukończyły 20 lat i ich wiek nie przekroczył jeszcze 80 lat. Aby móc starać się o pożyczkę w Złotej Rybce należy wykazać źródło dochodu, posiadać stałe miejsce zamieszkania i nie posiadać złej historii kredytowej W bazach BIG Infomonitor, KRD, ERIF oraz BIK.

Jeżeli mowa o źródle dochodu to może nim być Umowa o pracę jaki i umowa zlecenie lub umowa o dzieło, a także renta, emerytura, Własna działalność gospodarcza czy też dochód z gospodarstwa rolnego.

Złota Rybka nie akceptuje dochodów z tytułu alimentów, 500+, wynajmu nieruchomości, pracy za granicą, stypendiów socjalnych, stażu z urzędu pracy, zasiłku z MOPS, zasiłku dla bezrobotnych i innych świadczeń z ośrodków pomocy społecznej.

Jak wziąć pożyczkę Złota Rybka?

  1. Wypełnij formularz internetowy, do którego link znajdziesz poniżej tego tekstu.
  2. Zaczekaj na decyzję. Złota Rybka prześle Ci powiadomienie na e-mail bądź SMS.
  3. Jeżeli decyzja jest pozytywna oczekuj kuriera, który pojawi się u Ciebie z umowa pożyczki do podpisu.
  4. Po podpisaniu umowy Złota Rybka przeleje pożyczkę na Twoje konto, bądź też będziesz mógł odebrać gotówkę w banku lub na poczcie, w zależności od tego jaką formę odbioru pieniędzy wybierzesz.

Pożyczka Złota Rybka to szybka pożyczka z prostą formą wniosku, z którym każdy sobie poradzi. Niewątpliwą zaletą pożyczki Złota Rybka wyróżniającą ją spośród wielu innych pożyczek pozabankowych dostępnych na rynku jest możliwość rozłożenia jej spłaty nawet na 30 miesięcy. Co więcej biorąc tę pożyczkę po raz pierwszy możemy starać się o znaczną kwotę bo aż 5000 zł.

Wziąłeś już pożyczkę Złota Rybka? Podziel się z innymi opinią o firmie, napisz co skłoniło Cię do wzięcia tej akurat pożyczki i czy poleciłbyś ją innym potencjalnym klientom.

Złota Rybka Opinie

Brak opinii. Twoja może byc pierwsza!

Dodaj opinię o Złota Rybka

  1. Przeładuj
www.e-zlotarybka.pl

SMS Kredyt Sp. z o.o.

ul. Św. Mikołaja 8-11, V piętro
50-125 Wrocław
telefon: 71 719 33 33

Godziny otwarcia

dni robocze: od 8:00 do 18:00